2733
2739
عنوان

دوستانی که مسخرم نمیکنید و اخلاقتون خوبه بیاید خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 3370 بازدید | 91 پست
ببخشید خیلی سوال میپرسم  چند تا ماهی

ماهی رو وزن میکنن بهت میدن دیگه ممکنه بشه یک کیبو یا دو کیلو. تو ماهی رو بگو همونجا تمیز کنن و خورد کنن. بعد برای خودت و شوهرت با توجه به اندازه ای که میخورین دوتا یا سه تا تکه بزار. بقیشو بزار تو مشما فریزر به تعداد وعده هاتون بزار تو فریزر

چی بگم که سکوت بهتره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا مسخره کنن عزیزم؟ ماهی شیر خوبه اگر زیاد وارد نیستی ،فروشگاه های مواد غذایی گوشت ماهی اماده و ت ...

کشمش میریزن مگه؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
من میخوام داخل فر درست کنم  بازم دستورش همینه ؟؟ چون آشپزیم خوب نیست مسخره میکنن و میگن چرا ش ...

داخل فر هم باید مزه دلرش کنی فویل بکشی  روش اگه اینستا داری یه پیج اشپزی فالو کن مهم اینه همسرت راضی باشه به دیگران ربطی نداره

2740
ماهی رو وزن میکنن بهت میدن دیگه ممکنه بشه یک کیبو یا دو کیلو. تو ماهی رو بگو همونجا تمیز کنن و خورد ...

تیکه کنم یا درسته بذارم داخل فر؟؟

تیکه بد نمیشه 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
تو همونی هستی ک اشپزیت خوب نیس 😁 چرا خب بعد اینهمه مدت یادنمیگیری؟ ولی خدایی حرف زدنت بانمکه 😁😁 ...

بانمک🥴🤨

من میخوام داخل فر درست کنم  بازم دستورش همینه ؟؟ چون آشپزیم خوب نیست مسخره میکنن و میگن چرا ش ...

عزیزم برنامه آشپزی پاپیون رو از بازار دانلود کن دستور هرچیزی که میخوای داخلش هست کامنتای مخاطبا هم هست که گفتن دستور خوب بوده یا نه

خدایا درونم طوفانی بر پاست خودت آرامش کن،میدونم به زودی حال دل منم خوب میشه به امید خودت... لطفاً واسه سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنید  
داخل فر هم باید مزه دلرش کنی فویل بکشی  روش اگه اینستا داری یه پیج اشپزی فالو کن مهم اینه ...

باشه 

کشمش میریزن مگه؟؟

اره

مثلا غذای کشمش پلو با ماهی میشه بپزی

یا مثلا با همون ماهیت کشمش سرخ کنی

یا ماهش شکم پر داخلش کشمش بذاری

البته من خودم نمیخورما 😅ولی همسرم دوست داره گاهی میپزم اینجوری

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
سبزی ماهی بگیر با رب انار و تمرهندی و سیر شکمش مزه دار کن بذار توی فر

باشه سبزی ماهیو داخلش بریزم دیگه

2706