2726

فردا شوهرم از سفر برمیگرده و ماهی خیلی دوست داره 

من میخوام فردا ماهی درست کنم ولی خیلی خوب بلد نیستم 

فردا تنهام و کسی نیست کمکم کنه و مجبورم هم حواسم به پسرم باشه هم شام 

امروز میخوام برم خرید خب بگید چه نوع ماهی بخرم و چی بخرم 

فویل آلومینیومی چند متر بخرم؟؟؟

کلا هرچیزی که برا درست کردنش نیازه بگید 

کسایی که میخوان مسخره کنن خواهشا برن بیرون چون من امروز اصلا اعصاب ندارم 

و اگه کسی مسخره کنه نی نی یارو تگ میکنم 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

چرا کسی باید مسخره کنه گلی؟

چشم و دلت روشن، همسرت میاد 🤗🌺🌺

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا کسی باید مسخره کنه گلی؟ چشم و دلت روشن، همسرت میاد 🤗🌺🌺

برو تو تاپیکام ببین میان چیا میگن 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

چی میگی مگه سوالت مسخره کردنیه

نمیدونم کدوم شهری تو بعضی شهرها ماهی جنوب نیست ولی اگر تهرانی ماهی شیر یا قباد بخر. یا قزل الای رنگین کمونی که گوشتی و سرخ هست

فویل نمیدونم من سرخ میکنم ماهی رو

با اب پیاز؛ سیر رنده شده زعفرون دمی ؛ پودر زنجبیل خیلی کم و فلفل و پاپریکا مزه دار کن ۳ ۴ ساعت بزار یخچال . بعد سرخ کن. میتونی بزنی به ارد و بعد سرخ کنی

چی بگم که سکوت بهتره...

والا من فقط یا تیکه تیکه کرده م و توی پیاز و آبلیمو و نمک و زردچوبه خوابونده م بعد سرخ کردم توی روغن

یا اینکه چرخ کرده م و پیاز و نمک و زردچوبه و یه مقدار آویشن بهش زده م و مثل کوکو سیب زمینی شکل داده م و توی روغن سرخ کرده م

جور دیگه درست نکرده م تاحالا

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
چی میگی مگه سوالت مسخره کردنیه نمیدونم کدوم شهری تو بعضی شهرها ماهی جنوب نیست ولی اگر تهرانی ماهی ش ...

من میخوام داخل فر درست کنم 

بازم دستورش همینه ؟؟

چون آشپزیم خوب نیست مسخره میکنن و میگن چرا شوهرت طلاقت نمیده 

میگن شوهرت رفته خارج زن بگیره

والا من فقط یا تیکه تیکه کرده م و توی پیاز و آبلیمو و نمک و زردچوبه خوابونده م بعد سرخ کردم توی روغن ...

من میخوام داخل فر درست کنم

برو تو تاپیکام ببین میان چیا میگن 

بیخیال گل

اینجا پر از آدم جورواجوره نباید به هر حرفی اهمیت داد 🌺🌺🌺

هرچیزی ارزش اینو نداره که بخاطرش اعصاب خودتو خورد کنی 

شما همونی که میخاستی 10 کلیو گوشت بپزی؟؟ 

بزن گوگل همچیو میگه بهت اینجا هرکی یجور درست میکنه

کاش میخواندي درگوش دنیا آوازي که مانده در گلویت کاش پر بگیرد پرنده ي تو از پشته میله ي آرزویت کاش جان بگیرد صداي آزادي رو در رویت... 
بیخیال گل اینجا پر از آدم جورواجوره نباید به هر حرفی اهمیت داد 🌺🌺🌺 هرچیزی ارزش اینو نداره ...

درسته عزیزم 

بعضی ها واقعا توهین میکنن

2706