2733
2734

زایمان طبیعیوپیشنهادمیکنین یاسزارین

علتشم بگین

من دوست دارم ۴تابچه بیارم والان بچه اولمو حامله ام 

میخام بلافاصله بعدش بیارم راسته میگن سزارین نمیتونی تا ۳ ۴ سال دیگه بارداربشی 

ازطرفی ازطبیعیذمیترسم و ازگشادشدن واژن و بی ریختی اون ناحیه میترسم

دوستم‌ میگه توی طبیعی ازداخل گشادمیشی

تعداد رای : 38
نظرسنجی
طبیعی
16
42%
سزارین
22
57%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا که هرچی دکترت بگه.

بعدم از الان پیش داوری نکن بچه اولت ایشاله بدنیا بیاد شاید نظرت نسبت به تعداد بچه هات عوض بشه

سوما من دوبار زایمان طبیعی داشتم تغییری نکردم. 

که این وطن ، وطن شود ❤️🤍💚 
2728

۴ تا بچه بخوای باید حتما طبیعی باشه ولی به گفتنش راحته منم میگفتم کمتر از ۳ تا نمیخوام همسرم هم میگفت بچه باید ۳ تا باشه الآن یکی دارم ۵ ماهه به همسرم میگم دیگه ۳ تا نمیخوای میگه من گوه بخورم از بس مسئولیت بزرگی هست بچه بزرگ کردن 😂😂😂

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2738

عزیزم مگه میخوای خودتو به فنا بدی باهربار بارداری مادر میپوکه...و اینکه ی نکته اصلا طبیعی بودن دست خودت نیست.باهزار جور اتفاق ممکنه یهو نیاز به سزارین بشه...حداقل حداقل بین زایمانای سزارین بهتره یک سالونیم فاصله باشه...باهربار سزارین کلی عوارض رو مادر میمونه...طبیعی هم به هرحال عوارض خودشو داره.اگر بچه خیلی دوست داری بذار دوسال ی بار یا سه سال ی بار.به خودت رحم کن عشق مننن

منذیبار سقط داشتم مردم زنده شدم. ولی بغدش اوکی بودم وقتی ارومدشد. اما ب کورتاژ کشید بعدش طول کشید خوب شم. هرچیزی طبیعیش خوبه. نمیدونم اگه توانشو داشته باشم دکترم بهم بگه میتونی. بچه دار شدم طبیعی میارم. ولی بخای طبیعی ریاری ورزش بارذاری کن تمرینات کن. نفس تمرین کن ک بچت راحتتر بیاد و نبرن واژنتو. صدرصد خب یکم با قبلی فرق میکنه ادم اما بنظر من طول زمان باعث میشه بازم جمع شه ولی خب 4 تا طبیعی بیاری خب ماهیچه های واژن شل میشن صددصرصد. بارسزارینم بیشتر از سه تا نمیتونی بیاری خیلی سخته. شکمت نابود میشه خب. بازم نمیدونما ولی اینطوری شنیدم. والا خارجیا اکثرا طبیعی میارن. ایا برای اونا مهم نیس تنگی و گشادی واژنشون

سزارین و خیلیا بودن دوماه بعد زایمان اول باردار شدن باز و مشکلی نبوده ولی بهتره تا دوسال صبر کنی

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2706