2777
2789
عنوان

بیایین کسایی که گربه دارن و اطلاع دارن ازش 😍عکس گربم

| مشاهده متن کامل بحث + 2588 بازدید | 92 پست

همه چی گرفتی براش 

فقط رول پرز گیر هم بخر بغلش میکنی موهاش اگه به لباست یا رو مبل چسبید با رول تمیز کنی 

شونه هم بگیر برای موهاش 

بستنی هم زیاد بهش نده روزی یکی حداکثر دوتا 

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باقیشو هم بقیه ی دوستان گفتن

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   

ای جووون

خودت میتونی براش توپ درست کنی. عاشق توپ بازی ان. من پلاستیکا رو تو هم گوله میکردم و با نخ کاموا دورش میپیچیدم ک سفت بمونه ی گوشه نخم آویزون میذاشتم. مث یویو قلش میدادم، باهاش کلیییی بازی میکرد و گازشمیگرفت😂

آخ یاد پیشی خودم افتادم💗

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
ظرف غذا که داره اسباب بازی چندتا توپ گرفتم براش چون بزرگه توپا نمیتونه بازی کنه باهاش دکتر گفت 😂

ظرف ابشو همیشه پر بذار یه گوشه بمونه 

اب شیر هم نده اب تصفیه بده چون کلیه ی گربه ها حساسه 

ظرف غذا که داره اسباب بازی چندتا توپ گرفتم براش چون بزرگه توپا نمیتونه بازی کنه باهاش دکتر گفت 😂

ی کوچولوشو میگرفتی 

ریسمان نخم بگیر خیلی دوسدارن

"خدا "‍حواسش به ‌‍قلبت ‍هست...                                        کاربر97                 
2801