2737
2734
عنوان

دیگه خسته ام خدا دارم از نی نی سایت میرم خدافظ

| مشاهده متن کامل بحث + 1204 بازدید | 124 پست
خیلیا بودن   یکم بیخیال شدن   بخدا همون ماه اتفاقا باردار شدن....   ارامش خودتو حفظ ...

به خدا خودم هر ماه بی بی چک تو دستم بود ماهی که ولکردم بعد با اصرار همسرم بی بی زدم هنگ کردم 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقيقا منم مثل خانومی که گفتین بعد از مسافرتمون باردار شدم

من پریودمم مشکل داره اولا  یه عالمه تاخیر داشت بعد منظم  شد ولی خونریزیم کم شده کلا منی که ۷ روز کامل میشدم الان ۴ روز کم

2728
به خدا خودم هر ماه بی بی چک تو دستم بود ماهی که ولکردم بعد با اصرار همسرم بی بی زدم هنگ کردم 

اره یکیو میشناختم دقیقا همینجوری شده بود واسش...

میشه برای اینکه صلاحمون تو بهم رسیدنمون باشه یه صلوات بفرسید😘💕💎 انشالله مشکلات همه حل بشه بخصوص نی نی سایتیا 💚💎😉

خواهر گلم همسرت حتما ازمایش اسپرم بده شاید خدای نکرده همسرت ضعیف هستن

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2738
من پریودمم مشکل داره اولا  یه عالمه تاخیر داشت بعد منظم  شد ولی خونریزیم کم شده کلا منی که ...

تنبلی تخمدان نداری ؟

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
شوهرم از اول عاشقم بود منم بچه خیلی

سعی کن رابطت باشوهرت خوب تر کنی 

تا پشتت باشه  بعدم فقط ارامشتو حفظ کن و یه سر طب سنتی و عطاری برو  بنظرم درمانشون جواب بدهه 

میشه برای اینکه صلاحمون تو بهم رسیدنمون باشه یه صلوات بفرسید😘💕💎 انشالله مشکلات همه حل بشه بخصوص نی نی سایتیا 💚💎😉
2706