2737
2734
عنوان

تورو خدا به دادمون برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 2379 بازدید | 134 پست
اگه رحمش بود بازم فایده ای ندلشت زن بالای سی سال زایمانش سخته از پا در میاد واقعأ

عزیزم این چه حرفیه من ۳۶ سالگی باردار شدم خدا رو شکر بچه ام هم سالم به دنیا اومد .... عزیزم الان با ورزش و رژیم غذایی مناسب سن باروری را میشه تا ۵۲ سال هم حفظ کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کی همچین حرفی زده ؟؟ چرا الکی دل بقیه رو خالی میکنید؟

برو ۴تا مقاله علمی بخون از خودم در نیوردم ک هم دیدم هم خوندم الان خواهر خودم ۳۰سالشه تو اقدامه رفته دکتر بهش گفته باید فلان امپولو اینارو بزنی واسه خانمای بالای سی سال مراقبت شدید باید باشه

اگه فا..ل خواستی درخواست بده
2738
اگه رحمش بود بازم فایده ای ندلشت زن بالای سی سال زایمانش سخته از پا در میاد واقعأ

چرا چرت و پرت میگی؟! من همه اطرافیانم بالای ۳۰ مادرشدن مشکل هم نداشتن 

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز
برو ۴تا مقاله علمی بخون از خودم در نیوردم ک هم دیدم هم خوندم الان خواهر خودم ۳۰سالشه تو اقدامه رفته ...

خوارد شما اینجوری بوده، همه اینجوری نیستن، اینهمه خانمای بالای سی سال زایمان کردن هیچ چیشونم نیست

عزیزم این چه حرفیه من ۳۶ سالگی باردار شدم خدا رو شکر بچه ام هم سالم به دنیا اومد .... عزیزم الان با ...

بله من نگفتم بچه ناقص میشه یا باردار نمیشه من ک از خودم نمیگم کلأ الان قانون اومده خانمای بالای سی سال ی سری امپول و دارو خاص باید استفاده کنن تا اتفاقی نیوفته 

برو ۴تا مقاله علمی بخون از خودم در نیوردم ک هم دیدم هم خوندم الان خواهر خودم ۳۰سالشه تو اقدامه رفته ...

والا ما هیچ مراقبتی نداشتیم صبح تا شبم میدویدم دنباله کارها روز آخرم از پله های دکتر میدویدم بالا😄😁😅🤣😂

وا؟ الان همه ۴۰سالگی میزان

مامان خودم ۳۸سالگی اخرین بچشو ب دنیا اورد و ب معنای واقعی داغوووون شد تازه بدنش خیلی قوی بود معلومه ک بچه دار میشه ادم اما ب چ قیمتی مامانم تو سن ۴۰ساگی دو بار دستشو عمل کرد چون دیگه بالا نمیومد

2706