2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون و اینکه میدونی سونو رحم و ضمائم چی نشون میده؟

ربعاد رحم و تخمدان ها را نشون میده 

اینکه کیست یاتنبلی داری یا نه را نشون میده  

کلا رحم و تخمدان و بررسی میکنه

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷
مرسی....اگه فیبروم چیزی باشه نشون میده؟

🌹😍

اره همه چیزو نشون میده 

ولی اگه واژینال بجا شکمی واست می‌نوشت خیلی دقیق تر بود

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷
2738
🌹😍 اره همه چیزو نشون میده  ولی اگه واژینال بجا شکمی واست می‌نوشت خیلی دقیق تر بود

من یبار رفتم او بیمارستان سونو انجام دادم همین دستگاه رو یبار رو رحمم گزاشت بعد گفت پاشو تو سونوهم هیج مشکلی نبود.میگم شاید دقت نکرده باشه ب کاراش.....وگرنه آخ چرا پریودم حجمش کم بشه

من یبار رفتم او بیمارستان سونو انجام دادم همین دستگاه رو یبار رو رحمم گزاشت بعد گفت پاشو تو سونوهم ه ...

نمیدونم شاید واقعا دقت نکرده شایدم مشکلی نداری حالا اینسری جای خوب برو که مطمئن باشی از جواب سونو

نمیدونم شاید واقعا دقت نکرده شایدم مشکلی نداری حالا اینسری جای خوب برو که مطمئن باشی از جواب سونو

ممنون میگم اینبار برم ب سونوگرافیه بگم بهش ک پریودم کم بوده بخاطر همین سونو اومدم بد نمیشه؟

ممنون میگم اینبار برم ب سونوگرافیه بگم بهش ک پریودم کم بوده بخاطر همین سونو اومدم بد نمیشه؟

نه اکثرا خودشون میپرسن ازت اگه هم نپرسید خودت بهش بگو اینجوری بیشتر دقت می‌کنه خیالت راحت میشه