2737
2739
عنوان

میشه کمکم کنین چه پیامی به همسرم بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب پس شوهرته و احساس مسیولیت داره در داشتنت ولی وقتی ناراحتی ازش درخصوص موضوعی که ناراحتت کرده حرف بزن  باشوهرت وربطش نده به پول دادنش.  وقتی ربط میدی بعدا  بجای حل موضوع پول رو ازت دریغ ممکنه کنه.  مسایلو باهم قاطی نکن. 

2728

تشکر کن علتش رو هم نپرس. بذار عادت کنه که بدون هیچ علتی بهت پول بده

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2738
پیام بده مرسی...چرااین کارو کردی...الان وظیفه ای نداری.

اونوقت چرا وظیفه نداره .....یعنی تا عروسی نکنه رابطه نزدیکی نداشته باشه زنش نیس ..عجبا ...حالا ک پول داده زنشو حساب کرده ک وجود داره .....حالش بهم خورده از توجهش .....اگه نمیداد الان میگفت نمیده راه حلی بدین 

اخه مشکلتون چیه دقیقا ما فقط الآن می دونیم پول ریخته  واست

الان با هم قهر نیستیم ولی نزدیک دو هفته ازش خواستم که بریم بیرون بگردیم و مثل بقیه نامزدا تفریح کنیم ولی همش میگه سرم شلوغه و کار دارم با این که تو یه شهریم ولی اصلا تو این دو هفته نیومد خونمون  دیگه امروز صبح اومد ولی من اونقدر ازش ناراحت بودم که زیاد بهش توجه نکردم چون کلا ازش دلسرد شدم نه اینکه بخوام ناز کنم  الان به حدی رسیدم که دوست ندارم نه ببینمش نه پیامشو جواب بدم یا زنگ بزنم 

بعد که رفته بود از خونمون پیام داد که پول ریخته

الان با هم قهر نیستیم ولی نزدیک دو هفته ازش خواستم که بریم بیرون بگردیم و مثل بقیه نامزدا تفریح کنیم ...

ببین این مشکل خیلی اساسیه طرفت دقیق نمی تونه درکت کنه بفهمتت همینو بهش بگو باهاش حرف بزن بگو که درک متقابل توقع زیادی نیست و همه ی نیاز ها رو نمی شخ با پول برطرف کرد 

اصلا خوشم نمیاد بهش پیام بدم حتی دلم میخواست سین نکنم پیامشو 

گلم میدونم ناراحتی

ولی این راهش نیست ایشون همسرت 

در آینده اینجور ب مشکل برمیخوری

بنظرم نگو چرا پول ریختی و... اتفاقا تشکر کن و بگو ممنون به فکرم بودی اما مثلا فلان ناراحتیم هنوز برطرف نشده ها با استیکر چشمک

2706