2737
2739
عنوان

شوهر...

409 بازدید | 18 پست

من پام شکسته خونه بابامم بعد آخر شبا میومد 

شب دوم که بچه رو بردم بخوابونم بچه اذیت میکرد اونم همش بچه یک ساله رو فحش میداد و داد میزد سرش لامپ خاموش میکرد که بترسه 

من بچه رو برداشتم اومدم تو هال خوابیدم 

بابام فهمید که دعوا شده 

اونم پوشید که بره 

ولی نرفت صبح رفت 

بعد ازون روز تا الان سه روزه هیچ خبری ازش نیست 

من اون روزا پامو گچ نکردن چون ورم داشت 

دیروز که گچ کردن با داداشم رفتم 

حالا جالب اینجاست که هر وقت با من دعوا میکنه 

عکس پسرمونو از پروفایلش بر میداره 

انگار که اون بچه فقط مال منه و اون لطف میکنه که عکسش رو میذاره پروفایلش😂

...

شوهرت چند سالشه 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😑😑ببخشبد چه بی درک وجوگیر وبچه هست

اینجا هاست که آدم باید همسرش روبشناسه 

موقع سختی ونیاز که‌ مهمترین فرد میشه همسرت وواقعا ازش توقع داری

شما هم اصلا واکنش نشون نده ،انقدر پروفایل برداره وبزاره که خسته شه

2728
۲۶

زیادی به بچه توجه میکنی حسودیش میشه مثه اون آقای که اومد کودک شو میگفت خانومم تا قبل به دنیا اومدن بچه گل گاهو رو به من میداد الان میده به بچه 😂

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2738

پس دو تا بچه داری . خدا به دادت برسه . 

ولش کن نگران چی هستی استراحت کن اصلا هم پیگیرش نشو . خودش که اومد بدون کش دادن و گله و کجا بودی و چرا اینکارو کردی و فلان  باهاش صحبت کن بگو رفتارای بچگانه که میکنی تعجب میکنم و میترسم و تو دلم خالی میشه . آخه تو که خیلی منطقی و عاقل تر ازین حرفایی ( آره جون خودت ) 🤪

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

من به طور کلی نمیگم ها ولی واسه همینه که آدم نباید با پسر بچه سن ازدواج کنه... اونا کلا تو یه دنیای دیگن انگار... یادم تاکید میکنم این واسه همه صدق نمیکنه ولی خوب خیلیا که سن شوهراشون کم بوده همین مسائل رو داشتن. حالا شوهر خود من اصلاااا کمک نمیکنه تو بچه داری ولی بچه گریه کنه و اذیت کنه این اصلا کار نداره کلا خنثی عمل میکنه . منم دعوا کنم بچه رو میگه بچس دیگه

2706