2733
2734
عنوان

شوهرم رفت و آمدی نیست

347 بازدید | 17 پست

خانوما من خیلی دوس دارم با فامیل و دوستام رفت و آمد کنم ولی شوهرم و خانوادش اینجوری نیستن الانم من از خانواده خودم دورم فقط فامیلامو دارم اما هروقت به شوهرم میگم بیا بریم خونه فامیلام نمیاد اگرم بیاد بازور بعدشم میگه من به هیچکس اعتماد ندارم همه آدمارو بد میبینه رو هرکسی ام عیب میزاره که نره خونش الانم مامانم ناراحت شده ازم که چرا خونه دختر خالت نمیری تازه عروسی کرده چون اون ورامین هست و من اسلامشهر مسیرمون دوره منم دور بودن راهو بهونه کردم اما مادرم فهمیده که شوهرم نمیاد بریم کلی باهام دعوا کرد. نمیدونم چیکار کنم خسته شدم از کارای شوهرم تورو خدا راه حل بدین😢

همسر منم همینجوریه

دیگه عادت کردم

اگه جایی خیلی دوست داشته باشم برم همراه با پدر و مادرم میرم

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

خب شما با همسرت قراره زندگي كني نه با فك و فاميلات

بخاطر دختر خاله و اينو اون تو زندگيت تلخي ايجاد نكن

مامانت هم بايد فهم كنه كه شما الان يه خانم متاهلي نبايد به شما بگه كجا برو 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
همسر منم همینجوریه دیگه عادت کردم اگه جایی خیلی دوست داشته باشم برم همراه با پدر و مادرم میرم

منم با پدر مادرم رفتم خونه دخترخالم اینا ولی همه ناراحت شدن که چرا شوهرت نیومده منم میخوام حفظ آبرو کنم ازون طرفم شوهرم ناراحت شده که چرا رفتین منو نبردین هم نمیاد هم وقتی ما میریم ناراحت میشه موندم واقعا

منم با پدر مادرم رفتم خونه دخترخالم اینا ولی همه ناراحت شدن که چرا شوهرت نیومده منم میخوام حفظ آبرو ...

ماها از دوماد ناراحت نميشيم چرا نيومد

مثلا من بخوام برم خونه دختر خالم به شوهرم كلا پيشنهاد اومدن نميدم

خب شما با همسرت قراره زندگي كني نه با فك و فاميلات بخاطر دختر خاله و اينو اون تو زندگيت تلخي ايجاد ...

منم بهش گفتم اما دوساعته داره گریه و دعوا میکنه باهام که شوهرت اینجوری اونجوریه چرا نرفتی چرا بهشون گفتی دوره نمیتونیم بیایم ناراحت میشن بهونه دیگه میاوردی که نمیگفتی دوره

2738
منم بهش گفتم اما دوساعته داره گریه و دعوا میکنه باهام که شوهرت اینجوری اونجوریه چرا نرفتی چرا بهشون ...

مامانت داره اينوري تو زندگي شما دخالت ميكنه و تلخي ميندازه

اجازه دخالت توي تصميم هاي زندگيت رو بهش نده

مث من.عروسی و مهمونی اقوام خودم تنها میرم.رو همه عیب میزاره که نره.ولی من خودم میرم

خیلی سخته اینجوری . آخه ازون بدتر منو دختر خالم تو یه تایم عروسی کردیم شوهر اون اجتماعیه و شوخی میکنه و همه جا میره شوهر من برعکس اونه همیشه کل فامیل میکوبن تو سرم که چرا شوهر تو عین اون نیست

مامانت داره اينوري تو زندگي شما دخالت ميكنه و تلخي ميندازه اجازه دخالت توي تصميم هاي زندگيت رو بهش ...

من بهش میگم اما فایده نداره همش مقایسه میکنه شوهر منو با شوهر دختر خالم همیشه میگه اون خوبه اون اجتماعیه شوهر تو خوب نیست آبرومونو میبره جایی نمیاد

خیلی سخته اینجوری . آخه ازون بدتر منو دختر خالم تو یه تایم عروسی کردیم شوهر اون اجتماعیه و شوخی میکن ...

خب قرار نبست همه شوهرا اجتماعي باشن

شوهر منم را نمي افته خونه كسي بره

خيلي كم ميره حتي برا فاميلاي خودشم اينمدليه

من خودمم خونه فاميلا مناسبتي ميرم

من بهش میگم اما فایده نداره همش مقایسه میکنه شوهر منو با شوهر دختر خالم همیشه میگه اون خوبه اون اجتم ...

تنها كمكي كه اين مقايسه برات ميكنه

اينه كه تلخي ميندازه تو زندگيت

بايد عادت كني به رفتار و اخلاق شوهرت

شما با شوهرت قرارع يه عمر زندگي كني نه با دختر خاله و زختر عمه

اشتباه ميكنن دو تا ادم رو با هم مقايسه ميكنن شوهر شما رو از چشمتون ميندازن

والا يكي از اشناهاي شوهرش رفت امدي نبود باعث شدن يلاق گرفت 

الان خودش مونده 

خب قرار نبست همه شوهرا اجتماعي باشن شوهر منم را نمي افته خونه كسي بره خيلي كم ميره حتي برا فاميلاي ...

شوهر من بعضی وقتا نمیگه نمیام ولی بعد که ما با مامانم اینا میریم و قراره از سرکار بیاد اونجا زنگ میزنه میگه من نمیام دارم میرم خونه بخوابم. و خانوادم از این رفتاراشم ناراحتن کل شبو منتظریم بیاد بعد یهو میگه نمیام 

تنها كمكي كه اين مقايسه برات ميكنه اينه كه تلخي ميندازه تو زندگيت بايد عادت كني به رفتار و اخلاق ش ...

دقیقا دارم از شوهرم متنفر میشم همش ازیت میشم از کاراش دلم میخواد جدا شم دیگه این حرفا و مقایسه هارو نبینم حتی چندروز پیش عقد دختر داییم بود همه گفتن به به دوماد به این میگن خانوادش کلی وسایل براش اوردن منظورشون به من بود که خانواده شوهرم برام وسیله نخریدن و شوهرمم نداشت که بخره😢

2706