2733
2734

دل و به دریا زدم و پیجش رو بلاک کردم 🙂

به هرکسی گفتم 

حتی از پسرا هم سوال کردم گفتن این هدفش مظلوم نمایی هست اگر واقعا بخواد میاد جلو نه اینکه این جوری مجازی مخ بزنه 😕چه زبونی هم داره 😂

دقیقاً عین حرفاشون رو گفتم 

بهش گفتم منو شما به درد هم نمی خوریم چرا این قدر اذیت می کنید 

از یه شهر دیگه بود 

اینستا به واسطه کارم آشنا شدیم 

این فیلم رو کلوز فرندز گذاشته بود برام 

عقلم می گه بهترین کار کردی اما اگر واقعاً عاشق بود 

آهش نگیره منو 🥺💔😔😱😑

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

کلیک کنید 🙄

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آه کجا بود بابا همونطور ک اومد دایرکت تو میرع دایرکت نفر بعدی

همچنین آدمی نیست 😔

من تجربه کردم اه کسی که عاشقم بود گرفت خیلی بهش بد کردم 

چیکار کردی باهاش ؟

2740
چیکار کردی باهاش ؟

از فامیلامون بود انقد بهش سگ محلی کردم و تحقیرش کردم که به گوشم رسید یه روز پیشه دوستاش داشته گریه میکرده و میگفته چرا هرکاری میکنم یکم بهم توجه کنه بدتر میشه دقیقا روزی که ازم خاستگاری کرد فرداش به خاستگارم جواب مثبت دادم ولی زندگیم خوب نبود تا وقتی که دله اون شکسته بود نانزدمم بامن همین کارو میکرد خیلی تحقیر شدم دقیقا شده بودم مثل اون موقع های اون تا وقتی که نامزد کردو زندگیه من آروم گرفت

ن بابا اگه همچین بود اه من اون نامرد عوضی رو میگرفت که با هزارتا مشکلی که برام درست کرد ولم کرد و رفت .خوش خرم تر از قبل داره زندگی میکنه .سخت نگیر خشن و بی رحم باش

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

بابا هفته یی سه تا از این عاشقان تو پیویمن😑😂🤣⚔️ینی اهشون الان باید منو کشته باشع که😐🤣😂🍃

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀