2737
2739

دیشب هم پست گذاشتم این اسم ها تقریبا برابر شد نتایجش، لطفا بگین کدوم رو دوست دارین و اگر دوست ندارین هم بگین چرا ممنونتون میشم 🙏❤

اسم خودم و دو تا خواهرام تیام ترنم تبسم، فامیلی هم با تُر شروع میشه

تعداد رای : 64
نظرسنجی
ماتیار : یار و همراه مادر، یاری دهنده مادر
7
10%
آئین : شیوه
11
17%
رهام : نم نم باران، پرنده شکست ناپذیر , شراب باشکوه و مقدس، قطرات لطیف
32
50%
اهورا : وجود مطلق و زندگی بخش
14
21%
1400.9.12 ساعت 8 و 36 دقیقه شب... 💔

اهورا

کی حالم خوب بشه رو نمیدونم ولی بهت خیلی اعتماد دارم میدونم کمکم میکنی تا به هدفم برسم❤خیلی حالم خوب نیست این مدت توی ی مسیری بودم که نه راه پس دارم نه پیش....  اولین ساله که من از اومدن سال جدید به این اندازه ناامیدم اولین ساله که دارم تنها اشک میریزم...خدایا دیگه حوصله ندارم تمومش کن برام این زندگی رو...🙂خدایا کاش یه راهی باز شه برم سرکار کاش از دوراهی دربیام کاش...💔 ۸تیر برای همیشه از همدیگه جدا شدیم... هیشکی تو نمیشه برام برای آرامش دلم دعا کنید🖤🍂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
همه اسمها قشنگن.یه اسم خاص دیگه من بهت معرفی میکنم،خودم خیلی دوست دارم.اگه بچم پسر میبود حتما میذاشت ...

ببخشیدا ولی بعدا ژیان میگن بهش. البته من برام مهم نیست دختر من اسمش آیسل هست خیلیا گفتن بزار ایرانسل من زدم تو دهنشون

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
همه اسمها قشنگن.یه اسم خاص دیگه من بهت معرفی میکنم،خودم خیلی دوست دارم.اگه بچم پسر میبود حتما میذاشت ...

چقدررر تک و خاص😍نشنیده بودم ممنونم ازت

فکر کنم کردی نه؟ رو اینم فکر می کنم❤

اسم گل دخترت چیه؟ 

ببخشیدا ولی بعدا ژیان میگن بهش. البته من برام مهم نیست دختر من اسمش آیسل هست خیلیا گفتن بزار ایرانسل ...

اسم یکی رو میخاستن بذارن... یکی دیگه برگشت گفت سیمکارت بعدی بعد از شاتل و رایتل و ایرانسل میشه آیسل

خوب کردی زدی اسم به این زیبایی رو مسخره می کنند، برفرض که زیبا هم نباشه، سلیقه شما که بوده

من اسم پسر دیدم توی اینترنت خیلی به دلم نشست با اینکه اصلا نشنیده بودم. منتیا یعنی کسی که توی چشمم جا دارد. شاید اگر پسردار شدم بذارم. عجیب این اسمو دوست دارم. ولی خیلیا بهم گفتن نه دخترونه است و فلان. منم توجه نکردم😂

2706