2733
2734
عنوان

نظرتون در موردفتار این دختر

192 بازدید | 17 پست

سلام.... داداشم با ی دختر حدود۱۰ساله در ارتباطه. دختره ی مدت با زور تفنگ ازدواج کرد باپسر عمه ش!ولی باز گهگداری به داداشم پیام میداده ولی داداشم محل نذاشته!!بعد۱سال جدا میشه باز با داداشم ارتباط میگیره!الان۵سال بعدجداییش چندسری که دیگه به توافق رسین  هر وقت نزدیک مراسم خواستگاری میشن دختره ی مدت گم وگور میشه!!بهونه الکی میاره!!ب نظرتون چکار کنه داداشم چون بیش از حد عاشقشه

دختره خونواده پولداری داره و تک دختره!مثلا ۷ماه پیش بعد ۱سال برگشته کلی صحبت کردن  قرار شده دیگه فکر ازدواج و خواستگاری باز دختره گوشیش رو خاموش‌کرده!! 

دوستان تازه وارد نیستم..تاپیکم رفت رو هوا...... در این مورد کمم کنید لطفا...این داستان واقعیه و من از رفتار داداشم شک کردم همش تو فکر بود.. بصورت اتفاقی دیدم با دوستش چتدکرده  و لپ تاپش بازه خوندم.....خیلی ناراحتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختره اشنا درومونه... میترسم جواب درستی نده!! داداشم نوشته بود برا دوستش که نظرش چیه خودش با مادر دختره خرف بزنه ؟!! بچه ها داداشم به مادر دختره بگه؟ تهش به رفیقش ی جورایی میرسونم 

2738
چرا؟!!!خواهشا توضیح بده.  

یک اینکه این دختر اگه واقعا برادر شما رو دوست داشته باشه موقع خواستگاری غیب نمیشه و یا الکی به یک زمان دیگه موکول نمیکنه 

و اینکه این دختر قبلاً با پسر های دیگه ای هم بوده یا نه؟؟؟؟

Life becomes beautiful with our hands 👐 When we can make life ourselves 🍁 ... Why not make it beautiful ?? میتونی زندگیت رو از نو بسازی 😉

من خودم پسر هستم و اگه مثلا یه دختر که قبلاً دوست پسر داشته رو نمی خوام نه اینکه روی دختر اسم بد بزارم ویا ...... اصلاااااااااااا!!!!!!

از این خجالت می کشم که مثلا من با اون دختر که مثلا زن من باشه برم بیرون و دوست پسرش به من نیشخند بزنه و.....

Life becomes beautiful with our hands 👐 When we can make life ourselves 🍁 ... Why not make it beautiful ?? میتونی زندگیت رو از نو بسازی 😉

ببینید به نظرم با دختره حرف بزنین و ازش دلیل بخواین دخترا بیشتر هم بگه رو درک می کنند شما هم برین بغلش ببیند دلیل این رفتارش چیه