2733
2734
عنوان

پدرشوهرم میگه....

381 بازدید | 35 پست

میگه نرو سرکار بیا واسه مغازع ادمین شو  من کارمم دولتی نیس و بیمع ندارم صندوقدارم از ۱۱ صب تا ۶ونیم ۷ اینا ماهی ۱۴۰۰ ت اینا میشه حقوقم  و کلی کاررررر میکنممم بسته بندی و هزارتا کار دیگ حالا پدر شوهرم میگه ت بیا واسه خودمون کار کن پدرشوهرمم چندین ساله کاسبه و خوش حسابه ولی من بیرون رفتنم دوس دارم بنظرتون چ کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نرو 

چون آدم تو رودرواسی نمی دونه یه سری حق و حقوقش بگیره 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
2738
الان داری بیگاری میکنی نه کار .همین حقوقو پدر شوهرت بده بهتر تا اینجوری کار کردن

دیقاا بقول شوهرم خر حمالی میکنی میگن بشین خونه درستو بخون ب ی جایی برسی

حقوقت کمه هر کاری پیشنهاد بدن نسبت به کار الانت بهتره  چطور دلشون میاد این همه ساعت کاری ۱۴۰۰ ...

چ بگم والا فقطم صندوقداری نیس هزارتا کار دیگم هست و اخلاقشونن افتضاح

2706