2733
2739

بابا.ماما.ننه..ده ده..آب.حاج.آینه.نون.به قورباغه میگه قورقا..به دستشویی میگه دتشو.قاقا..آقا..جیش..گل..میخاد بگه ماشین صدای ماشینو درمیاره..به هواپیما میگه هواهوا..آبجی..و یه تعداد دیگه که الان یادم نیست..نگرانممممم..دکتر و گفتاردرمانی هم میبرم

خوبه دیگه

دختر من 15 ماهشه بابا ماما به آب میگه باب 

به دایی میگه دای دای  به بیرون رفتن میگه دردر

ننه و به هاپو هم میگه باپ

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پشر من ده ماه بزرگتره از دخترتون..بنظرم تاخیر پسرم زیاده

تو خونه باهاش حرف میزنی؟ من خودم باهاش تمرین میگنم مثلا کلمه هایی ک بلده رو یکی یکی میگم اونم تکرار میکنه بعد اخرش یه کلمه جدید میگم هنگ میکنه🤣🤣ولی خب کامل میفهمه مثلا میگم برو فلان چیز رو بیار میره یا مثلا سفره جمع کردنی ظرفارو برمیداره میاره آشپزخونه میده ب من. الو هم میگه. کلا دختر از پسر زرنگتر میشه. نگران نباش. دختر من گشنه باشه میره پای اجاق گاز می ایسته صدام میکنه تشنه هم باشه میره کنار ظرفشویی صدام میکنه

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2728