2737
2739
عنوان

فقط اونایی که نماز میخونن

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 50 پست
ببین عزیزم شب به نیتش ایه اخر سوره کهف بخون بهشم سو ظن نداشته باش خودت میگی انقدر پاکه فقط بعضی وق ...

باشه اره باور کن رو پاکیش که قسم میخورم چون حتی بارها شده دیدم حتی وقتی یه خانم یکم کم حجاب تر باهاش صحبت میکنه سرشو بالا نمیگیره و خیلی چیزایع دیگه 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔

عزیزم تو افسردگی داری و باید پیش روانشناس بری .. وگرنه خدا ک انتقام نمیگیره این همه ادم نماز نمیخونن اگر اینجوری باشه همه رو خدا باید قتل عام کنه .. بجای گیر دادن ب نماز شوهرت برو دکتر 

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا بارداری خیلی خوشحال شدم🥰 خب عزیزم ببین خدا چقدر بخشندس که دوباره داری مادر میشی  اگه نما ...

اره عزیزم ۴۰ بچم فهمیدم باردارم و برا خودمم خیلی خیلی عجیب بود خدا که خیلی مهربونه اتفاقا هر موقوع یادش میوفتم قران میخونم تا گریم نگیره و این کوچولو اذیت نشه 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔

عزیزم ان شاالله خدامشکلاتتون روحل کنه کارخوبی میکنیدرونمازاتون پایبندهستین ولی بدون خداانتقام جونیس نمازموجب ارامش خودفرده  اگه بچتون مریض شده اینم یک امتحان الهی بوده که خدامیخادببینه صبروتحملتون چقدره توکل کن به خداهیچ ترس ونگرانی به زندگیت واردنکن فقط ازخودش کمک بخواه خدااازمادرهم نسبت به ادم مهربانتره خیلی ارحم الراحمینه مطمعن باش هرسختی توزندگیت میبینی اجرشوازطرف خدامیگیری بدون خداکسایی روکه دوست داره روخیلی امتحان میکنه ان شاالله این بچتم سالم وسلامت باشه 

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2728

منی که کاهلم و تقریبا با توکل خدا و تلاشام تقریبا به همه چی ک میخواستم رسیدم

اگر اینجوری بود که من الان خیلی وضعم خراب بود...

خدا خیلی مهربونه

متاسفانه ما شناخت کافی از خدا نداریم و فقط از روی ترس یکارایی میکنیم برای اینکه توبیخ نشیم

خداجونمممممممممممممممممم شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررت    

خداهیچوقت به خاطر نماز نخوندن کسی رو تنبیه نمیکنه....نماز برای آرامش روح و تشکر ازخدا و مانع انجام گناهه...

چه بسا آدمهایی رو دیدم که سر از سجده برنمیدارن ولی خیلی رااااحت حق الناس رو پایمال میکنن

دیدت نسبت به خدا اشتباهه عزیزم

برای خودت نماز بخون و هیچکس حتی فرزندت رو برای خوندن نماز اجبار نکن

نماز اجباری نیست گاهی یک تشکر از اعماق وجود یا دستگیری از یک مستمند چنان پیش خدا عزیزت میکنه که صدسال نماز خوندن نمیکنه

قرار نیست هربلایی سرمون بیاد بنا رو براین بزاریم که چون این کاررو نکردیم خدا این بلا رو سرمون اورده...خدا بد بنده هاشو هییییچوقت نمیخواد

اگر چیزی رو ازمون میگیره حتما حکمتی درش بوده که ما نمیدونیم

ان شاءالله خدا دامنت رو سبز کنه و اولاد سالم و صالح بهتون عطا کنه

خدای بزرگی که من میشناسم خیلی خیلی مهربونه و نیازی به خم و راست شدن من نداره اگر نماز میخونم برای اطاعت امر اون و ارامش خودمه...والسلام

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
نگا نماز مغربو سر وقت میخونه ظهر هم که نیس فقط صبح رو من دیگه بیدارش میکنم و خوابم میبره خودم قبول د ...

انقدبهش گیرنده چون بدترازنمازرده میشه بجاش ازش تعریف کن بگوخداروشگرمیکنم نمازاتاتوسروقت میخونی نون حلال میاری ....همینایی که گفتی به خودش بگوبزاربفهمه ازش راضی هستی باهاش خوشبختی مردادوست دارن بهشون اقتداربدی

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری
عزیزم تو افسردگی داری و باید پیش روانشناس بری .. وگرنه خدا ک انتقام نمیگیره این همه ادم نماز نمیخونن ...

دوس دارم برم ولی دارو که نمیتونم بخورم بنظرت بدون دارو تاثیر داره ؟ خودمم میدونم ذهنم مریضه هنوز اگه یه اتفاقی برا کسی بیوفته میگم صبرش مثلا چقد خوبه باز یه ساعت حرف میزنم لبا خودم و میگم خدایا غلط کردم یوقت برا منم پیش نیاد تا بگی صبر منم خوبه 

2738
انقدبهش گیرنده چون بدترازنمازرده میشه بجاش ازش تعریف کن بگوخداروشگرمیکنم نمازاتاتوسروقت میخونی نون ح ...

ارره فکر خوبیه چون ازش تعریف که میکنم خوشش میاد و اون کار رو تکرار میکنه 

بچه ی قبلیت جنسیت چی بود این یکی چی

قبلی پسر بود .این هنوز نمیدونم 

باشه اره باور کن رو پاکیش که قسم میخورم چون حتی بارها شده دیدم حتی وقتی یه خانم یکم کم حجاب تر باهاش ...

اجی میدونستی سو ظن داشتن به خدا خودش چقدر گناه بزرگیه؟

و به بنده های خداهم باید حسن ظن داشته باسی

عزیزم ان شاالله خدامشکلاتتون روحل کنه کارخوبی میکنیدرونمازاتون پایبندهستین ولی بدون خداانتقام جونیس ...

ممنون عزیزدلم بله امتحان بود و سخت ترین امتحان داغ فرزنده دیگه صلاح خدا بود .ان شاءالله 

2706