2733
2739
عنوان

فقط اونایی که نماز میخونن

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 50 پست
اجی میدونستی سو ظن داشتن به خدا خودش چقدر گناه بزرگیه؟ و به بنده های خداهم باید حسن ظن داشته باسی

به خدا که سو ظن ندارم دوس دارم شوهرم نمازشو بخونه حتی بار ها شده گفتم ارزومه با هم نماز بخونیم 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
ایشاالله به حق فاطمه زهرا این یکی دیگه سالم میاد پیشتون 🤲🏻🤲🏻و خدا کنه حال شماهم خوب بشه ...

ان شاءالله عزیزم ممنونم .ان شاءالله که خدا دامنتو با اولاد سالم و صالح به زودی سبز کنه 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا همسرتو برات‌نگه داره عزیزم با دل پاکت دعا کن منم خوشبخت بشم🥺

ممنون گلم .دلم که پاک نیس ولی برات دعا میکنم هر چی به صلاحته برات رقم بخوره 

2731
خداهیچوقت به خاطر نماز نخوندن کسی رو تنبیه نمیکنه....نماز برای آرامش روح و تشکر ازخدا و مانع انجام گ ...

حرفات خیلی قشنگه منم ازین به بعد رو خودم کار میکنم 

ارره فکر خوبیه چون ازش تعریف که میکنم خوشش میاد و اون کار رو تکرار میکنه 

اره عین بچه ذوق میکنن خودم باهمین روش شوهرم کلی تغیرکرده حتی میتونی یه لیست ازکارهای خوبش بنویسی بزنی یه جایی که جلوچشمم باشه مثلاخداروشکرشوهرم چشم پاکه خداروشکرشوهرم نمازمیخونه وهرچیزمثبتی که داره حتی یه جاخوندم وقتی شوهرتون داره نمازمیخونه ازش عکس بگیریدبزاریدروتصویذزمینه گوشیتون چون خوششون میادوتشویق میشن

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری