2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر من الان ۱۱سالشه تا دو سه سال پیش سرگرمیش هنین پشت سر هم چیدن اسباب بازیاش بود😂

دوسالش که بود میخواستم سرگرم شه کناره های فرشو نشون میدادم میگفتم برو اسباب بازیاتو بیار بچین کنار این فرش.قشنگ دوساعت سرگرم میشد. نفس میکشیدم من😂

اره تا ۴ سالگی الان یکساله با اچار می افته به جونشون میگه میخوام ببینم داخلش چطوری درست شده همه رو د ...

عزیزم چرا میگن علایم اوتیسم ردیف کردن ماشین پشت سر هم؟ اخه بچم تاخیر گفتارم دارا

پسر منم میچید پشت سر هم

الان هر کدوم یه گوشست 

بعصی وقتا مرتب میزارم تو طبقه های زیرتلویزیونی خوشش میاد اونم میزاره مرتب

همیشه خواسته‌ام از خدا فقط او را،   چنان‌که خسته‌تنی چای قندپهلورا ☕☕☕
2740
کاش بچه منم حرف میزد۲۵ ماهشه..سر جمع چهل تا کلمه دست و پا شکسته بلده..جمله که اصلا نمیگه

بچه ها خیلی با هم متفاوتن اصلا نگران نباش پسر من از یازده ماهگی شروع کرد الان یه کلمه هایی میگه تعجب دهنمون وا میمونه ،دیشب بهم میگه مامان من فعلا نمیخوام کار کنم قول میدم بزرگ شدم کار کنم برات گوشی بخرم،

بچه ها خیلی با هم متفاوتن اصلا نگران نباش پسر من از یازده ماهگی شروع کرد الان یه کلمه هایی میگه تعجب ...

هرچی حرف میزنیم متوجه میشه..درک و فهم داره.فقط مشکل تکلمشه

هرچی حرف میزنیم متوجه میشه..درک و فهم داره.فقط مشکل تکلمشه

دخترم تا ۲ سال و نیمه همینطوری بود ،ولی یه دفعه راه افتاد و شروع به حرف زدن کرد ،پسر جاریم یک ماه از پسر من کوچیکتره فکر کنم ۴ تا ۵ کلمه بیشتر بلد نیست،اصلا جای نگرانی نداره به خودتون استرس ندید