2733
2739
عنوان

بنظرتون رشته تجربی مناسب من هست؟(لطفا با تجربه ها بیاید)

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 76 پست
منم علاقه ندارم درست خوبه؟ ریاضی تجربی سخته؟ من خیلی ضعیفمم😫

نه درسم خوب نیس واقعا

برام عذاب اوره مخصوصا ریاضی حالیم نمیشه شیمی ک نگم نیا بابا

اگه ی روزی حالم بد بود یا عصبی بودم کسیو ناراحت کردم حتما بهم بگید عذر خواهی کنم ازتون ❤🌼
نهمی شرایطت مث منه  ولی ریاضی رو تقویت کردم خوب شد

دهمم

من هزارتا کار کردم  از پایه شروع کردم  تو مخم نمیررره  اصلا دوست ندارم ریاضیو

بدبختی اینه از پایه ضعیفم از ۳دبستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم موندم 

به زور درس میخونم 

ریاضی ایم هم ضعفه  

ولی میخوام تجربی بردارم به دندون پزشکی علاقه دارم 

تو هم اگه بخوای حتما میتونی کافیه تلاش کنی

دل کسایی رو میشکنی که اصلا برات مهم نیستن ولی کارماشو سر کسی پس میدی که خیلی برات مهمه:)                       INFJ
2731
نه درسم خوب نیس واقعا برام عذاب اوره مخصوصا ریاضی حالیم نمیشه شیمی ک نگم نیا بابا

چجوری پس پاس کردی ۱۰ ۱۱

نا امیدم نکن دیگه من هدفم پرستاریه 

حالا این ریاضیو هیچ جوره نمیشه فهمید؟با کلاس اینا

دهمم من هزارتا کار کردم  از پایه شروع کردم  تو مخم نمیررره  اصلا دوست ندارم ریاضیو ...

رشته انسانی؟؟

باید تمرین خیلی زیاد مثلا امروز درس دادن باید همین امروز بری چیزی ک درس دادن رو سه چهار بار تمرین کنی من اینکار و میکنم

منم موندم  به زور درس میخونم  ریاضی ایم هم ضعفه   ولی میخوام تجربی بردارم به دندون ...

درست کلا خوب بود؟ 

ریاضیت هم از راهنمایی اشکال داشتی

وای دندون که خیلییی سخته اوردنش  منم دوست دارم  ولی پرستاری هدفمه 

منم علاقه ندارم درست خوبه؟ ریاضی تجربی سخته؟ من خیلی ضعیفمم😫

رشته تجربی سخته ، سخت تر از هر رشته ای و اره برای موفقیت تو کنکور یک میلیون رقیب داری و قبولی خیلی سخته ، از راه های زیادی میشه پول دراورد ، ببین همه الان تو جو جامعه ان که میگن رشته های تجربی خوبه وگرنه اگه جایگاه اجتماعی و بحث پول نبود دیگه هیشکی ادعا نمیکرد که تجربی خوبه پس به اینا اهمیت نده رشته های تجربی دیربازده ترینن و تو شاید تا ده سال اینده نتونی ازش پول دربیاری به نظر من شما مناسب این رشته نیستی و پشیمون میشی تا وقتی نیای توش نمیفهمی من دقیقا چی دارم میگم من سه سال پیش دیپلم تجربیمو گرفتم و الانم دانشجوام به عنوان یه خواهر بزرگتر و کسی که این راهو رفته میگم که تحت تاثیر جو این کارو نکن و اگه هدفت مستقل شدنه راه ها و رشته های خیلی بهتر و زیاد تری هست اگه نمیتونی حتی یک سال هر روز روزی حداقل ده ساعت مطالعه کنی نیا چون یه چیزی به اسم کنکور بوده و هست و نمیتونی ازش رد شی 

2738
رشته انسانی؟؟ باید تمرین خیلی زیاد مثلا امروز درس دادن باید همین امروز بری چیزی ک درس دادن رو سه چه ...

نه حسابداری

به بقیه درسا هم میرسی یا کل روزت سر درس میره؟

رشته تجربی سخته ، سخت تر از هر رشته ای و اره برای موفقیت تو کنکور یک میلیون رقیب داری و قبولی خیلی س ...

من شرایط زندگیم جوری نیست که بتونم رشته ای برم که تهش بیکار باشم یا دوست ندارم کارمند باشم  

من منظورم توی دوران دبیرستان بود که ۱۰ ساعت نمیتونم بخونم  برای کنکور که حتما باید ۱۰ ساعت خوند

بعدشم من پرستاری میخوام دندون یا پزشکی نیست که نشدنی باشه اره تلاش میخواد چیز خوب همیشه تلاش میخواد

یکم دودلم و میترسم  که کم بیارم توی مدرسه  

لطفا منصرفم نکن  تجربی اینده منو میسازه

درست کلا خوب بود؟  ریاضیت هم از راهنمایی اشکال داشتی وای دندون که خیلییی سخته اوردنش  من ...

نهمم 

ریاضیم که افتضاح 15 گرفتم  گند زدم 

هر چی میخوندم مغرم نمیره 

ولی حفظیات ام خوبه همه درسا بالای 19 ام 

چه اشکالی داره نهایتا 2 سال پشت کنکور میمونیم  

دل کسایی رو میشکنی که اصلا برات مهم نیستن ولی کارماشو سر کسی پس میدی که خیلی برات مهمه:)                       INFJ
نهمم  ریاضیم که افتضاح 15 گرفتم  گند زدم  هر چی میخوندم مغرم نمیره  ولی حفظیا ...

خب انسانی بدردت میخوره  منم ریاضییم افتضاح  یعنی به قول خیلیا ژنشو ندارم  با این حال اومدم حسابداری که همش فرمول و ریاضی داره 

دوسال؟ اینجور که من شنیدم  برای پرستاری دوسال میمونن  با پایه ضعیف حداقل ۵ سال باید برای دندون پشت کنکور بمونی 

اگه هم خیلی علاقه داری واقعا تابستون بشین از پایه خودتو قوی کن  کاری که من میخوام بکنم   دیگه دوست ندارم و حوصله ندارم هم مجبورم بزارم کنار 

2706