2737
2739

سلام عشقا امیدوارم روز خوبی داشته باشید گلها

انجام پروژه و پایان نامه دانشجویی . تحقیق درسی.

انجام ازمون نهاد با بالاترین نمرات و سریعترین تحویل  و نازلترین قیمت پیج اینستا ه دارم هرکی خواست کامنت کنه درخدمتم کافی نت آنلاینم 

ژون باووو 😂خواهرم میخواست به یکی بده براش انجام بده من گفتم نوووووووو یه کانال هس جوابارو گذاشته 😎 خلاصه که دوتا چیپس ازش گرفتم کانالو دادم بهش😎😎😎

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

کارتون از نظر شرعی درست نیست اگر مقید هستین

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ژون باووو 😂خواهرم میخواست به یکی بده براش انجام بده من گفتم نوووووووو یه کانال هس جوابارو گذاشته 😎 ...

کانالی ک شما میفرماید اشتباه هستش... بعد ک چی میاین اینجا میگن ب ما چه .. موفق باشید

2728
ژون باووو 😂خواهرم میخواست به یکی بده براش انجام بده من گفتم نوووووووو یه کانال هس جوابارو گذاشته 😎 ...

من ۴ تا چیپس میدم به من هم بده😁😁😁

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چرا درست نیست کافی نت همه کار انجام میده بهرحال زحمت میکشیم کار انجام میدیم تحقیق و پاور و پایان نام ...

چون اون آزمونها و تحقیقات رو خود دانشجو باید بده نه کس دیگه ای. 

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
2738
کانالی ک شما میفرماید اشتباه هستش... بعد ک چی میاین اینجا میگن ب ما چه .. موفق باشید

بله شما درست میفرمایید 😏

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
پس اگه اینجوره . پس باید کافی نتی هارو دولت جم کنه 😂😂

کافی نت میتونه برا کارهایی مثل پرینت گرفتن و ثبت نام و ... برپا بشه