2737
2734
عنوان

پسر همسایه

9336 بازدید | 24 پست

سلام .من دخترم و16سالمه، و الان نزدیک یک سال میشه که عاشق پسر همسایمون که دیوار به دیوارمون هستن شدم. اون 18سالشه.داستان از جایی شروع میشه که تابستون پارسال کرونا شدید شده بود و ما جایی نمیرفتیم و خب من خیلی حوصلم سر رفته بود برای همین تصمیم گرفتم برم تو کوچمون، هیچی همون روز اول که رفتم پسر همسایمون هم اونوربا پدرش وایساده بود و من داشتم با دختر همسایمون صحبت میکردم و شاید اونموقع اینجوری بگم بهتون که حتی فکرشم به ذهنم خطور نمیکرد و اصلا حتی هیچوقت بهش فکر نمیکردم، و ویای اومد بره همینجوری مثل همه پسرا فقط نگاش کرذم خیلی عادی بعد متوجه شدم اون خیلی ضایع داره از گوشه چشمش منو نگا میکنه، خلاصه من همینطور بی اهمیت بودم بهش تا اینکه مخرم شد و من و دختر همسایه هامون هی میرفتیم تو کوچه بعد من چند روز گذشته بود اونورمو نگاه کردم یهو دیدم پسره زل زده به من از فاصله نسبتا دور. مثلا تکیه دادع بود به یه ماشینی چیزی و به من نگاه میکرد من واقعا متوجه شدم خیلی نگاهم میکنه و بهم توجه داره. فقطم به من نگاه میکرد اصلا نگاش رو دختر دیگه ای نمیرفت،مثلا یه شبم با دوستش اومده بودن تو کوچه بعد هی تو گوش هم حرف میزدن و منو نگا میکردن بعد یهو دوستش بلند داد زد خدا کنه یه زن خوب گیرمون بیاد و دوتاشون نگا من کردن و پسره هم خندید. اما من چون اونوقت اصلا دوسش نداشتم بی محلی کردم بهش، بعد از اون بارها و بارها متوجه شدم خیلی به من توجه میکنه ،تو بالکنشون اومده بود یهو برمیگشت منو نگا میکرد، میومد مینشست تو ماشین باباش روبه روی خونه ی ما و من یه لحظه میرفتم پشت پنجره میدیدم داره منو نگاه میکنه،حتی چندماه و چند وقت گذشت و اون باز یبار من اومدم برم، از اول کوچه تا اخرش نگام کرد اما خب هیچوقت بهم چیزی نگفت.اون مامانش خونه داره و باباش شغل ازاد من مامان بابام معلمن یعنی ترسیده که بهم نگفت دوسم داره؟ یا مثلا جز نگاه چیزی دیگه نگفت؟ یه پسر متوسطه نه خیلی قرتی و نه خیلی مذهبی اما مصلا مسجد میرفت و مصلا خیلی موذبانه نگا میکرد . یعنی روش نمیشده بم چیزی بگه؟؟چون من مطمئنم که دوسم دارع ، من اون روزا یک اینکه عاشقش نبودم دوم اینکه حس میکردم شایدم دوسم نداره بخاطر این شک ها اصلا بهش محل نمیزاشتم،اما الان عاشقش شدم. خیلی دوسش دارم نمیدونم چیکار کنم ، من دوس دارم عشق هم شیم ، دلم میخواد بدونه که انقد واسش می میرم. چند شب پیش بامامانش تو کوچه رسیدیم به هم سلام دادم بهش بعد اون پسره اومده بود وایساده بود پشت درشون سایش مشخص بود. اما خب نمیدونم . یعنی من اونقدر سرسختم که سخت باشع بم بگه دوسم دارع؟ یا دلیل دیگه ای هست نمیدونم هیچیو نمیدونم... چیکار کنم؟ خودم بهش بگم دوست دارم؟ تورو خدا یه کمک درست کنید چون من واقعا انقدر دوسش دارم که دارم که از لحاظ روحی خیلی حالم بده و وقتی میبینم ندارمش هیچی برام قشنگ نیست، حوصله ی هیچ چیزو ندارم، چند کیلو وزن کم کردم از بس غصه خوردم.به نظر شما بهش بگم ؟ اگه بگم ردم میکنه یا قبول میکنه؟

تعداد رای : 14
نظرسنجی
نه و ردت میکنه
2
14%
آره و قبول میکنه
4
28%
آره ولی ردت میکنه چون دوست داره ازدواج کنید نه دوست باشید
0
0%
آره و قبول میکنه ولی فقط برا دوستی نه ازدواج
8
57%

برو دنبالت مشقات بچه 🙄چه طومار هم نوشته حالا بگو دو خط انشا بنویس ببین چه میکنن😕😏

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حوصله نداشتم بخونم گزینه آخرو زدم 

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   
2738

دوره محدودیت های کرونایی خود را چطور گذراندید؟مدرسه باز شده خوب شده ها!!!!!

دوستی؟عشق؟ازدواج؟؟؟16 سالگی؟؟؟ازدواج؟عاشق؟

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN

عزیزم این عشقای دوره نوجوونی هست

مگه میشه وقتی با کسی حرف نزدی

از روی نگاه کردن عاشق بشی؟!!!

دختر عزیزم حیف از عمر و جوونیت که با توهمات اینچنینی به باد بره

بشین برای آیندت برنامه بریز

برای خوشبخت بودن به خودت متکی باش و نه یک پسر جوون که هنوز هیچ ملاک و معیاری تو زندگیش شکل نگرفته

این احساسات غیر عادی نیست ولی باید روش کنترل داشته باشی

خدااااااااااا منو بکش😂😂😂😂

بخدا منم همسن تو بودم ولی اصلا اینجوری توهمی نبودم.

یعنی حواسم نبود کی ب کیه.

الانم ۲۶سالمه سنم زیاد نیست.اما کلا همیشه از نظرم پسرا بد بودن😂😂😂

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)

تو کوچه چیکار داری آخه 

الان ک وقت درس و مشقته ولی اسونترین راهو انتخاب نکن پسر همسایه چیه بزار یکم بگذره با ادمای بیشتری رفت و امد کنی از بین همشون بهترینو انتخاب کنی 

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 

عزیزم اصلا به حرفا اهمیت نده و منفی بافی نکن اگر دوسش داری ی جوری رفتار کن بیاد سمتت و برو جلو و خودش رو بشناس اینجا هیچکس از موقعیت و اون فرد شناختی نداره بنظر من ک هم اونقد سادگی نکن هم منفی بافی نکن بذار بیاد جلو و بعد از دوستی متوجه میشی واقعا دوست داره یا نه 

2706