2733
2739

دوستان من خودم شاغلم ولی میخواستم یه مغازه اجاره کنم و دختر عموم که مجرده و هفده سالشه رو بگم روش کار کنه البته اگه خودش راضی باشه چون دیدم تو مغازه اینو اون کار میکنه و حقوق چندانی هم بهش نمیدن

.میخوام لباس مجلسی کرایه بدم

میشه لطفا اونایی که تجربه دارن بیان بگن خوبه یا نه و اینکه چقدر سرمایه لازمه برای اینکار و چقد سود داره میانگین

ما تو یه شهر کوچیک هستیم

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
الان توی کرونا خیلی کمه فکر کنم و حداقل باید ۲۰ مدل لباس داشته باشی  سعی کن لباسی بگیری ک مثل ...

ممنونم عزیزم بابت راهنماییت باشه اگه قرار شد عملیش کنم حتما حرفتون یادم میمونه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.