2737
2739
عنوان

میخوام اقدام به بارداری کنم

79 بازدید | 8 پست

بنظرتون لازمه قبلش برم معاینه ودکتریااقدام کنم اگه نشدبعدش برم؟

همسرم چهارماهه مشکل معده داره ولاغرشده وگرمیجات نمیخوره تاثیرداره رواسپرم؟؟اونم قبل اقدام بره دکتریالازم نیست؟!

حتما برو چکاپ شاید عفونتی چیزی داشته باشی، بدون چکاپ اقدام نکن تغذیه شوهرت بیشتر رو جنسیت میتونه تاثیر بزاره

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من چون سنم یه کم بالا بود و علی رغم اینکه بقیه گفتن نمیخواد چکاب بدی چکاب کامل دادم با اینکه هیچ مشکلی ظاهرا نداشتم ولی پرولاکتینم بالا بود و این یکی از عوامل سقط جنینه و باید دارو مصرف شه بیاد پایین بعد اقدام صورت بگیره

پیشنهادم اینه اگه سنتون پایینه اقدام کنید ولی اگه بالا رفته اول یه چکاب کامل بشید بعد برید برای اقدام چون فرصتتون برای باروری کمتره تو سن بالاتر

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

اول خودت برو پیش دکتر..یه سری ازمایشات میده انجام بدی مثل کمخونی تیرویید پاپ اسمیر.بعدم یکسال وقت اقدام داری..اگر باردار نشدی بعد یکسال اونوقت باید با شوهرت برید دکتر.شوهرتم گرمی نمیخوره احتمال دختر بودن جنبنتون زیاد میشه

2738
من چون سنم یه کم بالا بود و علی رغم اینکه بقیه گفتن نمیخواد چکاب بدی چکاب کامل دادم با اینکه هیچ مشک ...

من عفونتم داشتم در حالی که علامت خاصی نداشت و عفونت هم ممکنه باعث سقط بشه الان میخوام به امید خدا هر دو مشکل رو رفع کنم و بعد اقدام کنم

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇