2733
2739
عنوان

بچه ها شوره باعث خارش سر میشه؟

509 بازدید | 17 پست

بچه ها شوره زده موهام خیلی 

خیلی هم میخاره کف سرم

گفتم شاید شپش ولی اصلا رشک یا شپش نیست 

و اینکه الان 5 ماهه زایمان کردم موهام به شدت میریزه

به غیر از شامپو ضد شوره چه راهکاری دارین؟ 

کلییر زدی؟؟

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه استفاده نکردم

درمانش همینه شامپو کلییر زنانه ضد شوره بخر بزن یه دوره بزنی نتیجشو میبینی 

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
2740
خارش هم به خاطره شوره است؟ 

بله دیگه خود خارش شوره میاره کف سر هم کلفت میشه شامپو کلییر بزنی خیلی تاثیر میبینی