2733
2734
عنوان

انتخابتون کدوم بود؟(خواستگار)

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 133 پست
فقط برای اوضاع مالیش دودلم وگرنه گزینه دوم انتخاب خوبی بود درسته تحصیلاتش دیپلمه اما روابط عمومی‌و. ...

خب کار سخت شد تو بین دل و عقلت موندی😁ولی اگه خیلی وابستگی داری به خانواده راه دور نرو غربت خیلی سخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم از راهنماییت😘🌹

برای ازدواج پول رو در نظر نمیگیری؟ با ۵تومن هیچ کاری نمیشه کرد. زندگیت سخت میشه.بعدشم تهران خیلی خوبه 

اصلا غربت حس نمیکنی چون تا ۱ شب همه بیرونن کارا سریع انجام میشه بجز بانک ک شلوغه امکانات رفاهی زیاد داری. با اولی ازدواج کن بگو پشت قباله یچیزی ام ب اسمت بزنه‌ 

کجای تهران هستش؟

می دونی شرایط خانوادگی خوب نیست بابام دو تا زن داره و تو خونمون همش دعواست و یه مشکل دیگه اینکه با ...

آها اوکی گرفتم . ببین باید ببینی کدوم بهتر میزاره بری دنبال درس و پیشرفت.  در ضمن تهران جای خوبی برای پیشرفته . به حرف دلتم گوش کن . ندای درون آدم بهترین راهنماست

2728
خب کار سخت شد تو بین دل و عقلت موندی😁ولی اگه خیلی وابستگی داری به خانواده راه دور نرو غربت خیلی سخت ...

خیلی به خانوادم وابسته نیستم اما حس می کنم با اخلاقیات و طرز فکر اولی سازگار ترم

ولی من بازم میگم اولی ببین واقعیت زندگی الان اینه فرض کن جفتشونو از کاری که الان هستن بیکار کنن کدومشون راحتتر شغل پیدا میکنه؟قطعا اونی که تحصیلاتش بالاتره حسابداری که تو تهران کار میکنه قطعا همه جا براش پیشنهاد کار هست ماشین خونه هم داره نمیدونم شاید منم تو سن تو دومی انتخاب میکردم اما الان که 29سالمه با عقلم اولی انتخاب میکردم

می دونی شرایط خانوادگی خوب نیست بابام دو تا زن داره و تو خونمون همش دعواست و یه مشکل دیگه اینکه با ...

اگ خونوادت  اینطوری هستن دور باشی بهتره  فقط مادرتو فراموش نکن هر از گاهی براش کادو بفرست 

2740
برای ازدواج پول رو در نظر نمیگیری؟ با ۵تومن هیچ کاری نمیشه کرد. زندگیت سخت میشه.بعدشم تهران خیلی خوب ...

سمت متوسط شهرن

دقیقشو نمی دونم

اگه با اولی ازدواج کنم از نظر مالی تامینم و این خیلی خوبه 

اما دومی هم قصد داره شغل آزاد هم راه بندازه

چقدر دودلی بده😑

آها اوکی گرفتم . ببین باید ببینی کدوم بهتر میزاره بری دنبال درس و پیشرفت.  در ضمن تهران جای خوب ...

هردوشون میگن درستو حتما ادامه بده

اینکه ب اولی هم فکر می کنم فقط بخاطر باتجربه بودنش و از نظر مالی پشتوانه خوبیه هست

فکرشم بازه پسرخوبیه واییی چ سخته انتخاب

آره دقیقا تو فکر راه اندازی یه شغل آزاد هم هست اما الان شرایط مالیش خیلی معمولیه

با شرایط معمولی پس فقط عتماد ب نفسش خیلی بالاست ک از تو خاستگاری کرده.

تو این سن دخترا دنبال پسرای با اعتماد ب نفس هستن ک خوب صحبت میکنن ولی نمیدونن واقعا این آدم تورو خوشبخت نمیکنه بوقتش برای خودتم ۴۰ متر زبون داره‌ .

پس ملاک روی تحصیلات و پولدار بودن طرف بذار پولداره نیود حداقل دستش ب دهنش برسه ینی چی با ماهی۵تومن بدون خونه و ماشین اومدم خاستگاریت

ولی من بازم میگم اولی ببین واقعیت زندگی الان اینه فرض کن جفتشونو از کاری که الان هستن بیکار کنن کدوم ...

آره واقعا عقلانیت اولیه گزینه بهتریه

بهتره عقلانی تصمیم بگیرم

نمی خوام پشیمون شم

تازه از همه لحاظ از خانواده خودم بالاترن 

یه جورایی شانس بهم رو آورد😬

2706