2737
2734
عنوان

دانشگاه ها حضوری میشه؟؟

145 بازدید | 11 پست

سلام صبحتون بخیر 

راسته از ۱۵ اذر دانشگاه ها حضوری میشه؟؟

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

سلام 💛

فعلا که خبری نیست، فکر نکنم حضوری بشه🙁

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا ماه پیش میگفتن از ۱۵ایان ولی نشد

اره ولی انگار اینبار خیلی جدیه 😥😥

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2731
سلام 💛 فعلا که خبری نیست، فکر نکنم حضوری بشه🙁

وای ان شالله همینطور باشه😥😥

وای ان شالله همینطور باشه😥😥

انشالله 🤲🏻

واقعا ظلمه تو این وضعیت بگن کلاسا و امتحانا حضوری میشه 😒🙁

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...

احتمالش هست از سال بعد حضوری بشه؟

مامانی هستم با کلی آرزو، گاهی وقتا ناامید میشم اما فرداش با انرژی بیشتری روزم رو شروع میکنم. میخوام یه مامان خوشحال باشم، یه مامانی که همیشه میخنده، همیشه انرژی میده، همیشه بوی عطرش وقتی میاد تو هوا میپیچه، توی خونه عطر کیکش پخش میشه 🌈 وقتی تنهاست برای خودش میرقصه، وقتی دلش گرفتست برای خودش شیرینی درست میکنه ❤️
2738
احتمالش هست از سال بعد حضوری بشه؟

اره عزیزم انگاری صددرصد ترم بعد حضوریه

انشالله 🤲🏻 واقعا ظلمه تو این وضعیت بگن کلاسا و امتحانا حضوری میشه 😒🙁

وای اره واقعا 

اره عزیزم انگاری صددرصد ترم بعد حضوریه

😞

به نظرم دانشگاه ها باید جوری باشه که دانشجوها حق انتخاب داشته باشن که حضوری برن یا آنلاین باشه

مامانی هستم با کلی آرزو، گاهی وقتا ناامید میشم اما فرداش با انرژی بیشتری روزم رو شروع میکنم. میخوام یه مامان خوشحال باشم، یه مامانی که همیشه میخنده، همیشه انرژی میده، همیشه بوی عطرش وقتی میاد تو هوا میپیچه، توی خونه عطر کیکش پخش میشه 🌈 وقتی تنهاست برای خودش میرقصه، وقتی دلش گرفتست برای خودش شیرینی درست میکنه ❤️
😞 به نظرم دانشگاه ها باید جوری باشه که دانشجوها حق انتخاب داشته باشن که حضوری برن یا آنلاین باشه

ای بابا چی تو این جامعه به نظر مردم بستگی داشته که دانشگاه به نظر ما دانشجوها بسته باشه 

الان استاد ما کرونا داشت و امروز داشت درس میداد اگر حضوری بشه و این دوباره کرونا بگیره و بیاد سرکلاس تو یه فضای کاملا پوشیده که ۲۰،۳۰ نفر دانشجو هستن به همه انتقال میده و ماهم به خانواده هامون و خانواده هامونم به ادمای اطرافشونو کرونا گسترش پیدا میکنه ولی یکم که به اینا فکر نمیکنن مسئولین فقط میگن حضوری باید بشه 😐