2733
2739
عنوان

نظرتون راجب این خواستگار چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1722 بازدید | 145 پست
همین دیگه موندم. از ی طرف میگن تحصیلات شعور نمیاره از ی طرف میگن مهمه.  بابامم بخاطر همین 3 ...

یه مشاور تو مدرسمون بود میگفت شما اگه یه نفر با مدرک دکترا دیدین که شعورش کم بود یعنی مثلا از بیست ۱۰ بود مطمئن باشید اگه درس نخونده بود الان ۰ بود و اون تحصیلات تا همین جا بالا کشوندتش.

نمیدونم دامداریه ایشون چجوریه دوماد ماهم دامداری دارن و وضعش توپ توپ اخلاقشم خوبه.

خودشون بالاسر دام ها هستن؟ 

من یک فمینیست هستم، کمک خواستین درخدمتم 💞💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مشاور تو مدرسمون بود میگفت شما اگه یه نفر با مدرک دکترا دیدین که شعورش کم بود یعنی مثلا از بیست ۱ ...

یعنی رد؟ 

2731
اون از بچگی تو روستا بوده من تو شهر همش بازار کافه. بهم میگن درکت نمیکنه چون اینارو تجربه نکرده

از خودش بپرس

یه روستا هست ک زیاد با شهر فرق نداره یا حتی بهتر از شهر

شما ک گفتی فرهنگی مشکلی نداری

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................
اینکه هیچی نداره همه چی رو سپردن به دست خدا انگار ملت چه پرو هستن ها پسرشون آس و پاس پامیشن براش می ...

پس انداز دارن گلم 

من خودم تازه دانشگاه قبول شده بودم ی خواستگار برام اومده بود از اقوام دووور هی میگفتن تهران تو شرکت کار میکنه وال وبل

بعد بایام رفت پرسید گفتن بیسواده تا ۵ خونده

دیگه هرچی اومدن خونمون بابام از خونه میرفت بیرون وحلشون نمیداد که بفهمن بهش برخورده منم که اصلا نذاشت بیام بیرون از اتاق میگفت بیخود کردن اومدن اینجا

تا ی مدت وضع همین بود تا کوتاه اومدن و تموم شد

تازه من اونموقع گفتم هرچی بابام بگه مامانم گفت چش سفید یعنی میخوای شوهر کنی؟باید درستو بخونی😬😁

دیگه بعداز دوماه شنیدیم با ی دختری ازدواج کردن دختره یکم شیرین میزد

تازه پسره تو اون شرکتی که میگفتن آبدارچی بوده😁

2740
از خودش بپرس یه روستا هست ک زیاد با شهر فرق نداره یا حتی بهتر از شهر شما ک گفتی فرهنگی مشکلی نداری

خودش میگه من کاری ندارم اصلا. و اینجور حرفا. 

اما بقیه اینجوری میگن. 

دیدی تو یه باتلاقی نه بالا میری ن پایین. 

منم همونم ن میگم بله ن میگم ن

اون از بچگی تو روستا بوده من تو شهر همش بازار کافه. بهم میگن درکت نمیکنه چون اینارو تجربه نکرده

با این حرفت نظرم عوض شد شما اختلاف فرهنگی زیادی دارین

اگه شمام با روستا اشنایی داشتی فک کنم بهتر همو درک میکردین

گرچه من خودم ترجیح میدم تو روستا دامداری کنیم و از شهر دور باشم از ادماش از دودش از محیطش 

با این حرفت نظرم عوض شد شما اختلاف فرهنگی زیادی دارین اگه شمام با روستا اشنایی داشتی فک کنم بهتر هم ...

ن من حتی برای مراسم ختم مادربزرگم چون روستا بود نرفتم 

متوجه نشدم 

میگم من همه شرایطم اوکیه 

زیبایی تحصیلات خانواده پول و و و 

ولی باز اگ خواستگارتون خواستگار من بود شاید بهش بله میدادم

نمیدونم چرا حساسیت نداشتم توازدواج

همۀ رنگ‌دانه ‌هایِ زندگی‌ام بنفشِ‌کبود است؛ از تزریقِ ‌خیالِ‌تو ......
2706