2737
2734
عنوان

درد سینه و دلهره

793 بازدید | 14 پست

سلام ..بچه ها میخواستم ببینم شما قرص اورژانسی مصرف کردید؟ 

برا من هیچ عوارضی نداشته اما بعد ۱۳روز من سینه دردم ..

ینی وقتی به سینه هام دست میرنم درد میان 

و حس میکنم سفت شدن . 

من میترسم .. میشه راهنمایی کنید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نشانه های پریود داره ظاهر میشه نترس عزیزم قراره یکم پریودت بهم بریزه

جدا؟

آخه من ۸رور بعد خوردن قرص ی پریود سبک داشتم ..۴روز ب جای ۷روز ..ولی قرمز بود خونش و لخته هم میومد ..ولی حالا سینه هام درد گرفته😭فک میکنم حاملم ...نامزدم ، اگر مامانم اینا بفهمن دیگ هیچی

2731
جدا؟ آخه من ۸رور بعد خوردن قرص ی پریود سبک داشتم ..۴روز ب جای ۷روز ..ولی قرمز بود خونش و لخته هم می ...

ن ن اصلا نگران نباش اگه قرصارو ب موقع و سر ساعت خوردی جای نگرانی نیس چون منم دقیقا همینجوری شدم ۳/۴روز پریود شدم قطع شد ۱۰ روز دیگه دوباره پریود شدم و طولانی شد ولی از ماه بعدش مرتب بودم!

کلا قرص اورژانسی پریودو میریزه بهم برای همین اجازه نداری تند تند مصرفش کنی

😐😐😐😐🤣پس چرا خودزنی میکنی؟

آخه میدونی ..من دیدم زیاد نوشتن با پیشاب باردار شدیم ...منم گفتم شاید پیشاب واردم شده ...۸روز بعد خوردن قرص ی پریود سبک ۴روزه شدم ...حالا از تموم شدن پریودیم ، سینه دردم .

2738
ن ن اصلا نگران نباش اگه قرصارو ب موقع و سر ساعت خوردی جای نگرانی نیس چون منم دقیقا همینجوری شدم ۳/۴ر ...

درد سینه هامم برا همینه؟

الان من کی میتونم بیبی چک بزنم؟ 

بیبی چک بزنم یا آزمایش بتا بدم ؟ کدومش 😭⁦☹️⁩

درد سینه هامم برا همینه؟ الان من کی میتونم بیبی چک بزنم؟  بیبی چک بزنم یا آزمایش بتا بدم ؟ کد ...

بابا هیییچی😂😂😂😂شما کاری نکردی باردار بشی اخه!

با شرایطی ک گفتی احتمال بارداریت صفره محض اطمینان ۱۲ روز بعد از رابطه مشکوک بی بی چک بزن و فعلا یکم خوددار و آبرودار باش تا همسرت از نزدیکی توبه نکرده🤣🤣🤣نگران نباش نهایتا تا دو هفته دیگه باز پریود میشی

بابا هیییچی😂😂😂😂شما کاری نکردی باردار بشی اخه! با شرایطی ک گفتی احتمال بارداریت صفره محض اطمینان ...

دیگ از دستم اسی شده بنده خدا😂😂😂

انقد بهم گفته هیچی نیس، انقد خودتو منو اذیت نکن . 😂⁦🤦🏻‍♀️⁩

الان دیگ ولم کرده ب حال خودم ...گفته اگ میخای آزمایش بدی بده .دست از سر من وردار

ممنون واقن ک جواب دادید⁦♥️⁩

دیگ از دستم اسی شده بنده خدا😂😂😂 انقد بهم گفته هیچی نیس، انقد خودتو منو اذیت نکن . 😂⁦🤦🏻‍♀️⁩ ا ...

والا خیلی مرده من بودم دیگه تو روت نگاه نمیکردم🤣🤣🤣🤣🤣چخبررررته؟

آبرو حیثیت برا خودت و طرف نذاشتی😂😂😂عای ممم درد میکنه عای حاملم کرد🤣🤣🤣بنده خدا چی میکشه از دستت بابا طفلک کاری نکرده ک حامله بشی

والا خیلی مرده من بودم دیگه تو روت نگاه نمیکردم🤣🤣🤣🤣🤣چخبررررته؟ آبرو حیثیت برا خودت و طرف نذاشت ...

😂😂😂انقد اینور اونور نوشتن با لاپایی و پیشاب و اینا آدم حامله میشه .

ترس داره .

مخصوصا برا کسی ک اولین بارشه😂😂

حالا محض احتیاط ی بیبی چک میزنم فردا 

ممنون⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

2706