2733
2734
عنوان

😍صبحتو با این پیاما شروع کنی💜💜💜💜💜

| مشاهده متن کامل بحث + 2741 بازدید | 201 پست
مرررررررررض 🤣🤣🤣🤣 چی گفتی ؟؟؟

گفتم دوستم کینه ایه مطمنم ازت کینه به دل گرفته تو تاپیکشم‌ تگت کرده نوشته حس میکنم از من ناراحتین دیدی؟؟

😂😂😂😂😂

چه کرده بودم که خدا عشقت را نصیبم کرد💜💜saberam💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گفتم دوستم کینه ایه مطمنم ازت کینه به دل گرفته تو تاپیکشم‌ تگت کرده نوشته حس میکنم از من ناراحتین دی ...

اخ مرض نگیری توووووو😂😂😂😂😂😂 گفتم بگو راهنماییش کن یکم میخواستم ببینم چطوری میخواد راهنماییم کنه 😂😂😂😂😂😂 اومد پی بهم گفت چرا هنوز ازم ناراحتی 

عشق خاله صمیمی شد 😂

حتی اگر از دوریت این دل بمیرد ، عاشق محال است ک فراموشی بگیرد
نههههههه وایییسسسااااا نرررروووو دلیییی جووونم😍😍از ذوقم یادم رف اجییی نررو

😒😒

امروز اومدم آب بخورم لیوان از دستم افتاد شکست مامانم اومد گفت فدای سرت اشکالی ندارع بعدا فهمیدم اون لیوان و عمم داده بود  
2740
اخ مرض نگیری توووووو😂😂😂😂😂😂 گفتم بگو راهنماییش کن یکم میخواستم ببینم چطوری میخواد راهنماییم کنه ...

اره🤣🤣🤙🏻🤣🤣🤙🏻🤣🤣🤣🤣🤣کلا خودمونی شده

[QUOTE=217204159]اره🤣🤣🤙🏻🤣🤣🤙🏻🤣🤣🤣🤣🤣کلا خودمونی شده[/QUOTE اب  اره سامان بود؟؟؟؟😂 ...

اره 🤣🤣🤣🤣🤣اسمشم گوگولبه🤣🤣

سلام آنی

من غش اصن چه پیامایی عاشقانه ای کیف کردم نگاه کردم الهی خوب شه پیامای عاشقانتون درباره آیندتون باشه نه درباره کرونا

آجی جون کرونام همون سرما خوردگیه یه لول بالاتر😂انشالله حالش خوب شه بهش استرس وارد نکن بجا روحیه دادنته😒میدونم نگرانی ولی خودتو کنترل کن عشقم چیزای خوشگل و روحیه بخش براش بفرس تازودی این شوهر خواهرمون خوب شه

شوهر خواهرو خوب اومدما😂😂❤

معجزه در لحظه اتفاق میفته...آماده باش