2733
2739
عنوان

😍صبحتو با این پیاما شروع کنی💜💜💜💜💜

| مشاهده متن کامل بحث + 2741 بازدید | 201 پست
با صابر دوست داداشمه از سه سال قبل عاشقم بوده  جمعه ازم خواستگاری کرد شنبع صیغه خوندیم

آهان خوبه شکر خوشبخت شید ایشالا آجی😘😘

مَن نبضَم با لبخندِ طُ ميزنه. .♡                                                  کاش امام رضا تو بخوای حاجتم روا شود...❤❤                                       آذربایجان قیزیام😌🤍                                                                   لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیم💖                                                       آقا امام رضا ❤خودت ضامن زندگیمون باش                                                                      هنوز هم نبودنت رو باور ندارم🥺🖤                                          نفسم میگیرد در هوایی که نفس های پدرم نیست...                                                           غصه ی چیو میخوری این دنیا که همه چیزش دروغه... :/ 
بچه ها بنظرتون برم پیشش بغلش کنم😂😍😍😍

وااای چ عاشقانه و رمانتیک 😍 

ن یاخجی واحساساتی عرین وارقیزقدرین بیل🙆💃💃 آلاه بیلیزع خوشبخت و باشاگدنردن السین😘😘

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای چ عاشقانه و رمانتیک 😍  ن یاخجی واحساساتی عرین وارقیزقدرین بیل🙆💃💃 آلاه بیلیزع خوشبخت ...

جانیمسان 😍😍😍😍یاخیندان گورسن دییرسنکی نه خشک انسانده🤣🤣🤣🤣اجی دعا اله جورلسین کرونا توتوپده🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

چه کرده بودم که خدا عشقت را نصیبم کرد💜💜saberam💜
جانیمسان 😍😍😍😍یاخیندان گورسن دییرسنکی نه خشک انسانده🤣🤣🤣🤣اجی دعا اله جورلسین کرونا توتوپده🤦🏻 ...

اوسون گوزلیم هرزادمحبتیننن دوزلرهمون ک بیربیریزع اورحدن ایستیسیزبیردونیاارزشه وار😍ایشالاچ کروناداسیحدیررگدر😂😂هرزاددوزلر😍

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2731
اوسون گوزلیم هرزادمحبتیننن دوزلرهمون ک بیربیریزع اورحدن ایستیسیزبیردونیاارزشه وار😍ایشالاچ کروناداسی ...

ایشالله🤣🤣🤣الله ازینان اشیتسین🤣🤣🤣🤣فقط شانس گتیرمیشوخ نی نی یارلار ترکی باشارنیر وگرنه تعلیقیدوخ🤣🤣🤣🤣😡🤣🤣🤣

چه کرده بودم که خدا عشقت را نصیبم کرد💜💜saberam💜
ایشالله🤣🤣🤣الله ازینان اشیتسین🤣🤣🤣🤣فقط شانس گتیرمیشوخ نی نی یارلار ترکی باشارنیر وگرنه تعلیقیدو ...

قیزهاردان معلوم باشارمیر😐😂😂😂من ک عادت المیشم بوتعلیقلرع هی گدیرم گنع گلیرم