2733
2739
عنوان

دعایی برای بخت گشایی

1332 بازدید | 91 پست

سلام دوستان

من خیلی از دعاهایی که تو نی نی سایت گفتن رو انجام دادم و نتیجه نگرفتم

مثل ختم بسم الله

دعای مشلول

زیارت عاشورا

یس

صلوات 

مزمل 

الانم ۳۸ سالمه . واقعا اگر کسی راهکاری داره هم برای ازدواج و هم پیدا کردن شغل لطفا دریغ نکنه. مخصوصا الان که شرایط سخت تر هم شده.پس به هم کمک کنیم . لطفا برام یک صلوات بفرستین مرسی

منم ۳۶ سالمه همه راهی رفتم و ته اش نتیجه ای نگرفتم دیگه باید بیخیال بشیم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راستی اینجا چند نفری دیدم چله بقره گرفتن نتیجه دیدن. اگه پایه ای بیا باهم این چله را بگیریم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
زندگی شانس

دلم از این میسوزه هم شرایطم عالیه هم زشتم نیستم طوریه هر کی می بینه متعجبه چرا مجردم. همه میگن کارمند را رو هوا میزنن ولی من توش موندم

2738
دلم از این میسوزه هم شرایطم عالیه هم زشتم نیستم طوریه هر کی می بینه متعجبه چرا مجردم. همه میگن کارمن ...

ببین من شب نامزدی  اجیم خواهرشوهرش  بهش گفت  خواهرت از همه تون زیباتره حتی همسر خواهرامم بعد گفت خواهرت از همه تون زیباتره زندگی کدوممون بهتره اونا پس مهم شانس

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
دلم از این میسوزه هم شرایطم عالیه هم زشتم نیستم طوریه هر کی می بینه متعجبه چرا مجردم. همه میگن کارمن ...

من ازدواج کردم اما آرزوم این ک کاش کارمند بودم مستقل بودم...قدر همینی که هستی رو بدون ازدواج و زندگی مشترک خیلی سخته انشالله هرچی خیره برات پیش بیاد برات دعا میکنم 

نمیدونم والا از خدا بخواه ک چیزی که خودش بهتر میدونه برات پیش بیاد...آخه ازدواج کنی هم درد سرهای خود ...

والا خواهرای من شوهر که کردن قلب شون اروم گرفت😂😂

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2706