2733
2739

تا حالا چقد خوندی؟ 

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تا حالا چقد خوندی؟ 

ازسالهای  قبل م یه چیزایی خوندم باید دوره کنم و تست بزنم چون ریاضی بودم و نظام قدیم   الانم از هر درس اختصاصی یه فصل خوندم دارم میرم جلو

ازسالهای  قبل م یه چیزایی خوندم باید دوره کنم و تست بزنم چون ریاضی بودم و نظام قدیم    ...

یکی دوماه آزمایشی بخون ببین میتونی ادامه بده 

نظام جدید فرق کرده خیلی 

درمورد بقیه رشته ها هم تحقیق کن ....چون پزشکی پروسه طولانی و پرمشقتی داره 💗

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
2738
یکی دوماه آزمایشی بخون ببین میتونی ادامه بده  نظام جدید فرق کرده خیلی  درمورد بقیه رشته ...

اره خوندم مثلا زیست ۱۰کامل خوندم فقط دوره باید کنم زیست ۱۱هم دورست نصفش چون تغییراتم داره ادامه میتونم بدم میترسم رتبه خوب نیازم

اره خوندم مثلا زیست ۱۰کامل خوندم فقط دوره باید کنم زیست ۱۱هم دورست نصفش چون تغییراتم داره ادامه میتو ...

نه نگران نباش 

ببین رشته های پیراپزشکی و علوم توانبخشی هم تو مقطع دکترا 

اهمیت و جایگاه شغلی پزشکی رو دارن نهایت تلاشت رو بزار 🌹

چ رتبه هایی میخان؟

اینا متغیرن ولی حدودی بگم منطقه دو رو ( چون بیشترا منطقه دوعن )

پزشکی و دندون تهران تا ۲۰۰ یا نهایت ۵۰ تا بیشتر / شهرستان حدودا زیر هزار/ منطقه دور و محروم و اینا تا حدود 25۰۰ نهایت / تا 3 و خوردی و یکم بیشتر کمتر آزاد و خودگردان و اینا  ( البته امسال میگن ظرفیت ها افزایش پیدا میکنه نمیدونم من پارسال تحقیق کردم ) _ داروسازی حدود ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تا با دندون و پزشکی میتونه تفاوت داشته باشه 

فیزیو تراپی هم بعد اینا با حدود هزار تا تفاوت و همین الگوریتم

پرستاری تهران ۳ هزار تا ۷ هزار نهایتش / مابقی شهرستان های دور و نزدیک تا ۲۰ هزار / تا ۲۵ هزار حدودی آزاد اینا بعدش رشته های توانبخشی 

اینا خیییییلی خیییییلی حدودیه هرسال تغییر میکنه لازم نیست الان رشته ها رو بشناسی 

فکر کن به یه چالش دعوت شدی و باید امتیاز کامل بگیری