2737
2739

میترسم اخرش خدا قهرش بیاد منو از بچه محروم کنه...الان عقدم اما خیلی ارزوها و هدف ها دارم که با بچه داری بهش نمیرسم...تهش مگه بچه میخواد برای ادم چکار کنه...اصلا توقع داشتن از بچه اشتباهه...نمیتونم از خودم و خواسته هام بگذرم برای بچه داری....از طرفیم سن همسرم کم نیست و نباید زیاد منتظرش بذارم و نهایت تا دو سه سال بعد عروسی باید یه فکری بکنیم..بنظر شما کار درست چیه؟

بچه دار نشو لطفا چون قطعا بعدا هر اتفاقی بیفته میخوای بکوبی تو سرش که تو مانع پیشرفتم شدی

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

من که بعد بجه دار شدن به هدفام نرسیدم . ببین حداقل تا دو سالگیش بهش بلید برسی و کنارش باشی .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کار درست اینه فعلا به فکر کار و درست باشی،دو سه سال بعد یه بچه بیاری،بذاریش مهد،دوباره به فکر پیشرفتت باشی

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
بنظر من قبل ازدواج باید فکراتونو میکردین الان دیره

عزیزم برای چی دیره😐 من سنم کم نیست که...بعدشم نمیتونم وایستم تا ۴۰ سالگیم که‌همه کارامو کردم بعد ازدواج کنم...ازدواجم جزوی از زندگیه و باید به وقتش اتفاق بیفته..نمیشه تک بعدی بود

2738