2737
2734

من بخاطرخانوادم اومدم شهربچگیم شوهرمم موافق بودوراضی الان بعد۳سال میگه نمیخوام اینجابمونیم باید برگردیم شهری که محل کارشه فاصله محل کارش تااینجا۱ساعته

اینقدراذیتم میکنه خدامیدونه مدام بهانه بدقلقی

پیرم کرد

اگرمن ازپیش خانوادم برم اونها واقعا کسی ندارن

مادرم افسردگی داره پدرم بهش نمیرسه 

مجبورش میکنه بره پیش مادرخودش وافسردگی مامانم بد وبدترمیشع

خدایا چرا کمکم نمیکنی

چه جای بدی گیرکردم

بچه های جای من بودین چکارمیکردین؟

دعام کنیدتروخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

١ساعت همش؟؟؟🥸🥸🥸

ما ي بنزين بريم برنيم بيايم ٢ساعت ميشه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

چه دوراهیه سختی  ...افسردگیه مامانتون قابل درمان نیست؟؟ 

شرایط جور میشد میرفتید شهر محل کار هفته ایی یکبار یه سری به مامان میزدید...

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
2738

اخي عزيزم تو بد مسئله ايي گير افتادي 😢برات صلوات ميفرستم و ايت الكرسي ميخونم تا شايد مشكلت حل بشه توكل كن به خدا. 😪💔دركت ميكنم موقعيت سختيه مگه عزيزتر از مادر هم كسي هست ❤

تيكر تولدمه اميدوارم اون موقع حال و روزم بهتر از الانم باشه 🤕🤒😻🚶حاجتي دارين بگين براتون صلوات و ايت الكرسي بخونم 👌
عزیزم مادرت باید پشتوانه تو باشه نه برعکس اولویت زندگی و وظیفت در قبال همسرته  

مادریکی تودنیاعزیزم

اون هیچی نمیگه طفلک اماباچشماش التماس میکنه

حالم خرابه

١ساعت همش؟؟؟🥸🥸🥸 ما ي بنزين بريم برنيم بيايم ٢ساعت ميشه

اره بخدا

میگه خسته شدم ساعت کاریش زیاده امااگه خونه ببرم نزدیک محل کارش بازم فرقی نداره براش

به جای اینکه ۸برسه خونه ۷میرسه

اما مدام بهانه میگیره

2706