2737
2739
عنوان

به نظرتون به زوی شوهرم بیارم؟

2532 بازدید | 122 پست

سلام

من قرار بود از توی گوشی شوهرم براش یه پیامک پیدا کنم که شماره حساب بود. رفتم Recycle bin پیاماش دیدم یه خانمه بهش پیام داده بوده:

سلام عشقم. خوبی؟ خبری ازت نیست. 

شوهرم هم پرسیده بوده: سلام شما؟ 

دختره: روژانم. با مهندس اکبری بودید. 

شوهرم: بله. ممنون. شما خوبید؟ 

دختره: عالی ام. امروز بیام پیشتون؟ پول لازم دارم عشقم. 

شوهرم: نه. 

دیگه تموم شده بود مکالمه. 

رفتم نگاه کردم دیدم شماره رو بلاک کرده. 

الان من باید کاری کنم؟ من گیج شدم و بروی خودم نیاوردم که اصلا دیدم اینا رو... 

خیلی ناراحتم... اصلا باید ناراحت باشم؟ گیج شدم.... 

من بودم میپرسیدم 

دخترنازنینم ، عشق مادر ، چرا نیومده پرکشیدی 😭 چرا رفتی ؟ بخدا قول داده بودم برات بهترین مادر باشم 😭 چرا ۳ماه قبل امدنت رفتی برات لباس گرفته بودم 😭 فرشته کوچولوی من گفتن شبیه من بودی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭هیچوقت داغ از دست دادنت رو فراموش نمیکنم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نشونش نده

زیبایی یک زن را باید از نگاه او دید ، زیرا چشمان یک زن دروازه ی قلب اوست ، جایی که عشق در ان زندگی میکند تلاش نکنید انسان موفقی باشید ، برای با ارزش شدن تلاش کنید  زندگی درباره ی یافتن خود نیست ، درباره ی ساختن خود است شما تبدیل به ان چیزی می شوید که به ان فکر میکنید
2731

بچه ها شمام به همون چیزی من فکر میکنم فکر میکنید

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
بچه ها شمام به همون چیزی من فکر میکنم فکر میکنید

آره 

دخترنازنینم ، عشق مادر ، چرا نیومده پرکشیدی 😭 چرا رفتی ؟ بخدا قول داده بودم برات بهترین مادر باشم 😭 چرا ۳ماه قبل امدنت رفتی برات لباس گرفته بودم 😭 فرشته کوچولوی من گفتن شبیه من بودی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭هیچوقت داغ از دست دادنت رو فراموش نمیکنم....
2738

وقتی بلاکش کرده دیگه نمیخواد ب روش بیاری ولی خب مواظب باش

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

🤔🤔🤔

مسئله این است 

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 

اینو‌ک بلاک‌کرده کاری نمیشه کنی فعلا چیزی نگو بدون‌اینکه بفهمه چکش‌کن اگه ی بار دیگه لغزید مچشو جوری بگیر ک‌ندونه حاشا کنه

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2706