2737
2734
عنوان

کیا شوهرشون از ازدواج سابقش بچه داره و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 5798 بازدید | 162 پست
سر هیچ کدوم از قولای قبل ازدواجمون نموند.خیلی خودخواه و زورگوه

یعنی جفت شوهرت الان کنارمن توخونه ماست

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
من ۳۹ سالمه،ازدواج دوممه،۳سال ازدواج کردیم،تا۲سال اول جرات نداشتم بگم بچه جوری رفتارمیکردکه جیگرم خو ...

الهی بگردم برات😭

خدا از این مردا مثل شوهرای ما نگذره الهی.خدا جوابشونو بده که انقد خون به دلمون کردن.چقدر پست و خودخواهن

من فکر کنم میسناسمتون.قبلا کاربریم مامان اینده ۳۳۳۹ بود.ایم کاربریتون اشناس

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله خوشبخت بشه من چندتا خواستگار مجرد داشتم اما حتی بهشون فکر هم نکردم چون عاشق شوهرم شده بودم. ...

عاشقی بد دردیه.کاش چشم و گوشت وا میکردی کاش خونوادت نمیزاشتن و قبول نمیکردن ازدواج کنی

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
یعنی جفت شوهرت الان کنارمن توخونه ماست

چقدر دلم میخواد خدا جوابشونو بده

من که اصلا کنارشم نخوابیدم امشب.بینهایت عصبیم و احساس بدبختی دارم 

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️
2731
عاشقی بد دردیه.کاش چشم و گوشت وا میکردی کاش خونوادت نمیزاشتن و قبول نمیکردن ازدواج کنی

خانوادم هرچی گفتن دعوا کردن باهام بحث کردن اصلا من انگار نمیشنیدم.اخرشم مجبور شدن قبول کنن با ناراحتی اومدن عقد 

خانوادم هرچی گفتن دعوا کردن باهام بحث کردن اصلا من انگار نمیشنیدم.اخرشم مجبور شدن قبول کنن با ناراحت ...

چقدر بد که حق با اونا بوده

تو همان جرعه آبی که به وقت سحر، نتوان لب به تو زد زوود اذان را گفتند
2740
خانوادم هرچی گفتن دعوا کردن باهام بحث کردن اصلا من انگار نمیشنیدم.اخرشم مجبور شدن قبول کنن با ناراحت ...

امیدوارم غیر مشکل بچه.مشکل دیگه ای باشوهرت نداشته باشی و خوشبخت باشید

الهی بگردم برات😭 خدا از این مردا مثل شوهرای ما نگذره الهی.خدا جوابشونو بده که انقد خون به دلمون کر ...

آخ آره تو دوستای خصوصیم بودین چقدر رفتم توپیام شخصیام لغو کاربری بودین عزیزم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
چقدر بد که حق با اونا بوده

دقیقا تمام حرفاشون توی زندگیم اتفاق افتاد که ای کاش قلم پام می‌شکست و سر اون سفره ی عقد نمیرفتم 

امیدوارم غیر مشکل بچه.مشکل دیگه ای باشوهرت نداشته باشی و خوشبخت باشید

ممنون عزیزم 

مشکل که زیاده اما این موضوع  بچه دیگه بهم خیلی زور داره

آخ آره تو دوستای خصوصیم بودین چقدر رفتم توپیام شخصیام لغو کاربری بودین عزیزم

عزیزم

اره خیلی مسائل شخصیم توی تاپیکا بود ترسیدم شناسایی بشم

ولی اصلا حواسپ نبود کاربری دوستامو قبلش یادداشت کنم.بعد لغو دیدم وای کلا همه پاک شد 

ممنون عزیزم  مشکل که زیاده اما این موضوع  بچه دیگه بهم خیلی زور داره

به نظرم اول سعی کن اون یکیای دیگه رو حل کنی و آخرین موضوعی که میری برا حلش این باشه 

تو همان جرعه آبی که به وقت سحر، نتوان لب به تو زد زوود اذان را گفتند
ممنون عزیزم  مشکل که زیاده اما این موضوع  بچه دیگه بهم خیلی زور داره

وقتی قرار گذاشتید الان زیرش زده خیلی زور داره سعی کن اعتمادش جلب کنی با بچش مهربونتر باشی ک صبوری توی تو ببینه و عشق ب بچه ک راضی بشه

2706