2733
2739

گفته خودش میخره سفته رو ، بر اون میخاد که کلید خونشو قراره بده بهم و خودش اینجا نیس قراره روزا از سگش پرستاری کنم حقوقش خوبه میخام قبول کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا پرستاری از سگ ۲۰۰ملیووون سفته؟؟

مگه شما ۲۴ساعته تو خونه اش قراره بمونی؟؟اگه در نبودِ شما دزد خونه رو زد چی؟سفته با چک‌فرقی نداره این روزا

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2728
نه نکن سفته رو هیچوقت قبول نکن  از کجا معلوم دزد نفرسته خونه خودش و بعد از تو خسارت بگیره یا ...

اوه چه باهوشی

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2738
برا پرستاری از سگ ۲۰۰ملیووون سفته؟؟ مگه شما ۲۴ساعته تو خونه اش قراره بمونی؟؟اگه در نبودِ شما دزد خو ...

از صبح تا عصر آره، بعضیا سگشونو خیلی دوس دارن ۵ میلیون حقوق میده سگش ازین کوچولو گوگولیاس

از صبح تا عصر آره، بعضیا سگشونو خیلی دوس دارن ۵ میلیون حقوق میده سگش ازین کوچولو گوگولیاس

هزینه تیمار و غذا و اگه مریض شدو هم بهت میده؟

اگه فقط کلید خونه بهت داده یعنی اینا رو دوش خودته 

سگشم مریض شد دکتر خواست میگه تو خوب مراقبش نبودی باید هزینه میکردی.

هزینه دامپزشکی یه فنچ ۱۰۰ تومنه با داروهاش۲۰۰ تومن

سگ بیشتر از این حرفاست

هزینه تیمار و غذا و اگه مریض شدو هم بهت میده؟ اگه فقط کلید خونه بهت داده یعنی اینا رو دوش خودته&nbs ...

مگه دیوونم هزینه اینا گردن خودم باشه و برم نه صرفا برای حقوق خوبی که گفته به کسی هم نمیخوام بگم پرستار سگ شدم

دوربین چی اونا برمیدارن

یسری دوربینا تایمر دارن 

یعنی بطور خودکار حافظشونو بعد از یه مدت پاک میکنن

بعد اینکه دوربین نقطه کور داره 

ماهم خونه مون دوربین داشت طرف اومد توی حیاط یکی از دوربینارو دزدید و شیشه ماشینم شکوند و فرار کرد مام دستمون به جایی بند نبود فقط فهمیدیم اقا دزده یه کاپشن سبز قشنگ داره

دختر مگه چقدر بهت میده میخوای قبول کنی 

بعضی از حیوونات جلوی غریبه مضطرب میشن و توی خونه مدام ادرار میکنن 

حاضری ادرارشو از کف خونه تمیز کنی؟

2706