2737
2734

متوجه خیانت شوهرم شدم هفته 12 بارداری هستم و دختر یک سالو سه ماهه دارم نتونستم کاری کنم فقط سه تا اسکرین دارم که حرف عادی زدن باهم فقط شوهرم بهش گفته مصلام عشقم😭😭 دوروزه حالم بده دیشب رفتم زیر سرم خیلی سختمه ولی کاری نمیتونم بکنم بهم گفت دوستم پیام داده ک این شماره برات آشنا نیست منم گفتم شماره خانوممه برای من چت درست کرده بود سرمن کلاه گزاشت 😭 هنوز وقتی سر کاره با اون زنه آنلاین میشه و میدونم باهم چت میکنن بهش پیام میدم سر سرکی جواب میده 😔 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

باز یکم قربون صدقه اش میرم گفتم‌ خوب تو ام منو دل گرم کن یکم بهم گفت فدات بشم مهربونم حواسم به عشقمو نفسم هست همش دارم خودمو میخورم نکنه منظورش اون زنه اس که بهش گفته عشقم 😭 امروز داشتم گاف میدادم گفتم مردم به زنای هرزه میگن عشقم عزیزم به زن خودشون نمیگن بعدذخودش امروز گفت خیلی وقته بهت نگفتم عشقم تو الکی حرف نمیزنی بعدش پرسید چجوری میشه واتساپ و هک کرد که بهش گفتم اصلا امکان نداره 😔 هکرام نمیتونن هک کنم ولی یه جوری حرف میزد میخواست زیر زبون منو بکشه که من. میدونم به زنیکه گفته عشقم😭😭😭 بچه ها حالم بده چیکار کنم نگین جرش بده حرف درست بزنین من. چیکار کنم حالم بده جیگرم سوخته 😭😭

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

بگین چجوری میتونم خونه زنه رو پیداکنم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سگ_دوست@

این دخترع خیلی زبون دارع

از این بپرس بع شوهرت چی بگی😂

اگه امضامو میبینی.  برام دعا کن خوشبخت بشم و کنکور قبول بشم  ایشالله خدا هر چی میخواد بهت بده الهم صلی علی محمد و آل محمد 

ببین اینکه الان یسری میگن بخاطر بچه هات بمون و اینا رو قبول ندارم 

اصلا نمی ارزه خودتو انقد اذیت کنی 

جدا شو 

بخدا که بچه هاتم راضی نیستن با پدر خیانتکار زندگی کنن 

کسی که یه فرد دیگه رو به مامانشون ترجیح بده 

الان سنشون کمه ولی خب بزرگتر بشن متوجه جو مسموم خونه میشن🙏🏻🤍

نمیخوام شوهرم بفهمه میخوام آبروی زنه رو. ببرم 

نمیدونم  واقعا  

من دارم  از معتاد شدن شوهرم  

میسوزم  توداری از خیانت شوهرت

خیلی سخنه خیلی😭😭😭😭😭

قربون دلایه پاکتون برم برایِ حاجتم یک صلوات میفرستین که اینشالله خدا برآورده کنه😍
2740
ببین اینکه الان یسری میگن بخاطر بچه هات بمون و اینا رو قبول ندارم  اصلا نمی ارزه خودتو انقد اذ ...

اصلا شرایط طلاق ندارم به هیچ عنوان 😭

عزیزم خدا صبرت بده  الهی الهی شکهرت و هرچی مرد خیانتکار سر به راه بشه😔 خدایا به حق این شب هیچ ...

الهی آمین 😭😭

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند ...🌹کاربر قدیمی ریحانگلی۲۰ ام 🌹
بگین چجوری میتونم خونه زنه رو پیداکنم 😭

اول ک باید خودتو خونسرد نشون بدی

شماره داشته باشی  یک نفرم که مرد نزدیکت باشه همکاری کنه بابایی داداشی  و سعی کنی فعلا به روی خودت نیاری همسرت شک نکنه میشه پیداش کنی

اما قدم بعدیت چیه؟

تحمل  نداره نباشی دلی که تو تنها خداشی
نمیدونم  واقعا   من دارم  از معتاد شدن شوهرم    میسوزم  توداری از خی ...

شوهر منم معتاده ولی به قران حاظرم معتاد بمونه حتی جلو منم بکشه ولی خیانت نه بخدا مرد تریاکی رو. میشه تحمل کرد ولی مردی که ظاهرش خوبه ولی در باطن خیانت میکنه رو. نه😭😭😭