2737
2734

کمک...

دوتا بچه دارم. یکی ۳ ونیم ساله. یکی ۱ونیم ساله.

امروزم فهمیدم باردارم. 

از طرفی خوشحالم ک ۳ تا بچه دارم. از طرفی خیلی نگران و استرس دارم بخاطر کوچیک بودنشون. 

شما چجوری مدیریت میکنین؟ اصلا مامان ۳ تا بچه چجوریه؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

چقد عالی مبارک باشه به سللامتی فارغ شی 

به به 

بچه خیلی خوبه 

نگران نباش هر سه باهم بزرگ میشن

یکبار برای همیشه دوس پسر نامزد نیس،شوهر عقدی نامزد نیست دوران عقد میگن به بعد از عقد نه نامزدی 🥴نامزد یعنی خانواده دور هم جمع شدن با مهمونی یا بی مهمونی،رسما اعلام شده این دو نفر نامزد هستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا خیلی کمک میکنه .. 

من سومیم 11 ماهه است 

خودم 4ماهه ... رفتم برا چهارمی 😶

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!
خیلی کوچیک هستن بچه هااات چرااا در حقشون ظلم میکنی تو اصلا به اون دو تا میرسی

چرا فکر میکنی نمیرسم؟ مگه منو میشناسی؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2740
خوش بحالت من 5سال منتظر اولی م  برای خدا چی میبرید تند تند بچه بهتون میده  در حسرت ...

عشقممممم خدا به تو هم بچه میده انشالله. 

تو زایمان دومی برای یکی که ۹ سال بود بچه دار نمیشد از ته دلم دعا کردم. پسرم ۱ ماهه بود فهمیدم بارداره.

برای شمام اینبار اگه خدا بخواد و زایمانمو ببینم حتماااااااا دعا میکنم

نه عزیزم آخه سختت نیست؟

سخت که هست‌ ولی واقعا وقت میزارم واسشون.

پسر ۳ونیم سالم پرچم ۲۰۵ تا کشور دنیا رو بلده.

زبان انگلیسی هم دارم باهاش کار میکنم. 

پسر دومم از اولی هی داره یاد میگیره. 

کل وقتمو گذاشتم واسشون. 

فقط استرس سومی رو گرفته بودم. اومدم دردودل

2706