2737
2734
عنوان

شوهرم میگه ازت انتظار ندارم😢

544 بازدید | 21 پست

باید ام آر آی بازو و گردن و ستون فقرات انجام میدادم ،گردن و ستون فقرات رو انجام دادم و دوباره باید برای بازو میرفتم تو دستگاه، ولی حالم مساعد نبود منم انجام ندادم تنها رفته بودم و اعصابم هم خورد بود، دیشب زنگ زدن با خواب مصنوعی هم میتونی انجام بدی وقتی برای شوهرم تعریف کردم کللللللللی ناراحت شد که چرا حالت بد شده!!! میگه تو اینجوری نبودی!! ضعیف نبودی!! بدونه بیهوشی انجام بده😭😭😭😭😭 

God help me to be strong enough not to lie to myself 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم چرا اون تو که بودم همش فکر میکردم تشنج میکنم😭

حق داری،اگر نمیتونی تحمل کنی خودتو اذیت نکن 

منم وحشت دارم از فضای بسته اش

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2738
به چشم خنده بهش نگاه کن من یاد این فیلم های جنگی میوفتادم فکر میکردم وسط میدون جنگم🤣

تنها چیزی که به فکرم میومد حالت مُرده تو قبر بود

حق داری،اگر نمیتونی تحمل کنی خودتو اذیت نکن  منم وحشت دارم از فضای بسته اش

شوهرم قبول نمیکنه، البته میگه خودت می‌دونی ولی مطمئنم اگر با بیهوشی انجام بدم کلللللی ناراحت میشه

منم ام ار ای مغزوگردن انجام دادم ۲۰دقیقه اون توبودم اخراش دیگ میلرزیدم‌

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706