2733
2734
عنوان

ما زنها ....

428 بازدید | 46 پست
یا نمیاد و قالمون میذاره یا بدموقع میاد و خیطمون میکنه! یا ازاومدنش گل از گلمون میشکفه و تو دلمون عروسی میگیریم یا با نیومدنش شادمون میکنه! یا پردرد و با سر و صدا میاد یا تا از جامون پا نشیم نمیفهمیم تشریف آورده! یا به روش قطره ای میاد و کلافمون میکنه یا با خودش سیل خون را میندازه!

شما چه نظری دارین؟ از اومدنش شادین یا غمگین؟؟؟؟
فقط خدا و دیگر هییییییییییییچ......

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
سلام
  میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
واقعا همینیه که گفتی
ی زمانی من عاشقش بودم ولی الان متنفرم
چون قبلا وقتی میومد با خودم میگفتم خدا رو شکر که بدنم سالمه چون لامصب ثانیه میزد هر ماه ولی الان هر وقت میاد یاد این میافتم که خدا این ماه هم دوسم نداشته
انسان ها شکست نمیخورند بلکه تنها تلاش کردن شان را متوقف می سازند
سلام
بیاد بیاد. ولی اصلا دوسش ندارم. کاش خدا این یه کار رو حداقل میداد به مردا...
خاله ها برید به کسری من رای بدید. مرسی.
www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=702306&PageNumber=2
حراج کردم شدید کیف و کفش چرم زنانه بدو بیا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=942894&PageNumber=1
2706