2733
2734

مگه نمی‌خواستی باهاش گوشی بخری برای شوهرت؟

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرعه محلی چیه اسی منم ۱۷ تومن پس انداز دارم شوهرم نمدونه 😂 وای نمدونم چکارش کنم ارزشش نیاد پایین

مثلا فامیلا جمع میشن هرماه ۲۰۰تومن میذارن هردفعه قرعه ب نام یکی میشه و پول جمع شده رو میدن ب طرف ..فک کن هرچقد ادم زیاد باشه نفری ۲۰۰ببین چقد میشه دیگ

دعواش میکردم حسابی.واس همون از ترسم میخام ی چیزی بخرم لو نرم

بهش بگی ناراحت میشه ؟ سرخود کاری نکن ضرر کنی بهش بگو شاید پولو دید نرم شد😁

برای خوشبخت بودنم وجود همسر وفرزندانم کافیست ❤
2731
دعواش میکردم حسابی.واس همون از ترسم میخام ی چیزی بخرم لو نرم

خودت بهش بگو

حتی اگه دعوات کنه

اتفاقا بهترم هست که یه دعوات کنه و تلنگر بخوری

هیچ وقت هیچی رو پنهون نکن چون بالاخره می فهمه و همین میشه زمینه ای برای شک و دودلی

طلا بخربده مامانت نگه داره

نه خودش نگ داره .. من ی تاپیکی خوندم ی خانمی طلامیخریده میداده مادرش نگهش داره مادره دلش میسوزه پسرش پول نیهز داره این طلاهارو بدون اجازه دخترش میداده پسرش پسره هم زده زیرش ک طلاهای مامانم بوده ن تو 

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) و خونه دار شدن من صلوات بفرستیدلطفا😍😍 ۱۴۰۱/۳/۱۲💘
زن همیشه بایدپس اندازمخفی داشته باشه واسه روزمبادا

شوهرمنم ناراحت میشه میترسم فک کنه مخفی کارم کلا چکار کنم پس؟

بهش بگی ناراحت میشه ؟ سرخود کاری نکن ضرر کنی بهش بگو شاید پولو دید نرم شد😁

اره خیلی ناراحت میشه چون شوهرم الانم دستش خالیه خیلی دیدم از فکر پول چ شبا ک خابش نبرده اونوقت میگه دیدی اذیت میشدم اما ی تعارفم نکردی

نه خودش نگ داره .. من ی تاپیکی خوندم ی خانمی طلامیخریده میداده مادرش نگهش داره مادره دلش میسوزه پسرش ...

البته اینستا بود اشتباه کردم تاپیک

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) و خونه دار شدن من صلوات بفرستیدلطفا😍😍 ۱۴۰۱/۳/۱۲💘
اره خیلی ناراحت میشه چون شوهرم الانم دستش خالیه خیلی دیدم از فکر پول چ شبا ک خابش نبرده اونوقت میگه ...

وااای گناه داره چجوری دلت میاد 

اره خیلی ناراحت میشه چون شوهرم الانم دستش خالیه خیلی دیدم از فکر پول چ شبا ک خابش نبرده اونوقت میگه ...

نمیش خب اون پولو بدید ب شوهرتون ولی بگید پدرم یامادرم داده قرض ... چون واقعا گناهه همسرتون برای شما داره تلاش میکنه بدجنسی این

عزیزت بخاطر پول جلو چشمات تو فکر و خیاله نمیتونه بخوابه  چطور دلت اومد ندی؟!!  من چرا دلرحمم همون لحظه اول هر چی دارم رو میکنم

2706