2737
2734

من سر شیر دادن بچم و الان بارداری و ویار شدید و همش بیمارستان و سرم،خیلی ضعیف شدم،اونوقت داداشم تابحال چند سری شده تو جمع منو به مسخره میگیره كه لاغری و...بنظرتون میخوام بهش پیام بدم بگم شكر خداشوهرم ازم راضیه و این برام كافیهكارخوبیه؟؛ دیشب از ناراحتی خوابم نمیبرد،دلم برا خودم و نی نی تو دلم میسوخت كه چرا بعضیا راحت دل میرنجونن

عزیزم تو الان تو شرایطی هستی که روحیت خیلی حساسه شاید برداشت منفی از حرفاش داری و قصدش اذیت تو نیست میخواد دلسوزی کنه بلد نیست چه حوری مردا اکثرا همینن.اگرم خدای نکرده از سر بدجنسی باشه تو صبور باش خودش خسته میشه همین یه امتحان صبر برای دوران مادری و بچه داریت،ان شاالله این دوره هم میگذره و همه چی ختم به خیر میشه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای جانم،مزرعه تمشك چقدر حرفات قشنگه، پس نمیگم بهش چیزی، كاش همیشه سرمون به كار و زندگی خودمون گرم با ...

سلام.

به نظر من هم چیزی نگو .

هر وقت باهات از حرفا زد بزن به در بی خیالی و با خنده بگو قربون داداشم که حواسش به همه چی هست.

2738