2733
2739
عنوان

💛یک صفحه قرآن بخوانیم

513 بازدید | 102 پست

❤️خدایا شکرت 

هر روز باید به خود یادآوری کنی که تنها ماموریت من در زندگی لذت بردن و احساس خوب داشتن و شادیست و برای آن تلاش می کنم و متوجه حضور خداوند در زندگیم هستم و شکرگزار خداوند بخشنده مهربان هستم 

🍃💕سلام دوستان همراه صبح دوشنبه تون بخیر امیدوارم که حالتون خوب باشه 

بسم اللّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ 

قُلْ إِنِّی أُمِرْتُ أَنْ أَعْبُدَ اللَّهَ مُخْلِصًا لَّهُ الدِّینَ

11 - بگو: ‌من‌ مأمورم‌ ‌که‌ ‌خدا‌ ‌را‌ ‌در‌ حالی‌ ‌که‌ دین‌ ‌را‌ ‌برای‌ ‌او‌ خالص‌ کرده‌ام‌ بپرستم‌

وَأُمِرْتُ لِأَنْ أَکُونَ أَوَّلَ الْمُسْلِمِینَ

12 - و مأمورم‌ ‌که‌ نخستین‌ مسلمانان‌ باشم‌

قُلْ إِنِّی أَخَافُ إِنْ عَصَیْتُ رَبِّی عَذَابَ یَوْمٍ عَظِیمٍ

13 - بگو: ‌اگر‌ ‌من‌ نافرمانی‌ خدایم‌ کنم‌ ‌از‌ عذاب‌ روزی‌ هولناک‌ می‌ترسم‌

قُلِ اللَّهَ أَعْبُدُ مُخْلِصًا لَّهُ دِینِی

14 - بگو: تنها ‌خدا‌ ‌را‌ می‌پرستم‌ ‌در‌ حالی‌ ‌که‌ دین‌ ‌خود‌ ‌را‌ ‌برای‌ ‌او‌ خالص‌ ساخته‌ام‌

فَاعْبُدُوا مَا شِئْتُم مِّن دُونِهِ قُلْ إِنَّ الْخَاسِرِینَ الَّذِینَ خَسِرُوا أَنفُسَهُمْ وَأَهْلِیهِمْ یَوْمَ الْقِیَامَةِ أَلَا ذَلِکَ هُوَ الْخُسْرَانُ الْمُبِینُ

15 - ‌پس‌ ‌هر‌ چه‌ ‌را‌ ‌غیر‌ ‌از‌ ‌او‌ می‌خواهید بپرستید بگو: زیانکاران‌ [واقعی‌] کسانی‌ هستند ‌که‌ ‌خود‌ و کسانشان‌ ‌را‌ ‌در‌ روز قیامت‌ ‌به‌ زیان‌ انداخته‌اند آگاه‌ باش‌ ‌که‌ زیان‌ آشکار همین‌ ‌است‌

لَهُم مِّن فَوْقِهِمْ ظُلَلٌ مِّنَ النَّارِ وَمِن تَحْتِهِمْ ظُلَلٌ ذَلِکَ یُخَوِّفُ اللَّهُ بِهِ عِبَادَهُ یَا عِبَادِ فَاتَّقُونِ

16 - ‌آنها‌ ‌را‌ ‌از‌ بالای‌ سرشان‌ و ‌از‌ پایین‌شان‌ پرده‌هایی‌ ‌از‌ آتش‌ ‌است‌ ‌این‌ چیزی‌ ‌است‌ ‌که‌ ‌خدا‌ بندگانش‌ ‌را‌ بدان‌ بیم‌ می‌دهد ای‌ بندگان‌ ‌من‌! ‌پس‌ ‌از‌ [نافرمانی‌] ‌من‌ بترسید

وَالَّذِینَ اجْتَنَبُوا الطَّاغُوتَ أَن یَعْبُدُوهَا وَأَنَابُوا إِلَى اللَّهِ لَهُمُ الْبُشْرَى فَبَشِّرْ عِبَادِ

17 - و کسانی‌ ‌که‌ ‌از‌ بندگی‌ طاغوت‌ اجتناب‌ کرده‌ و ‌به‌ ‌خدا‌ روی‌ آورده‌اند، ‌آنها‌ ‌را‌ بشارت‌ ‌است‌ ‌پس‌ بندگان‌ مرا بشارت‌ بده‌

الَّذِینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُولَئِکَ الَّذِینَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُولَئِکَ هُمْ أُولُو الْأَلْبَابِ

18 - همان‌هایی‌ ‌که‌ ‌به‌ سخن‌ گوش‌ فرا می‌دهند و بهترین‌ ‌آن‌ ‌را‌ پیروی‌ می‌کنند اینانند ‌که‌ خدایشان‌ هدایت‌ کرده‌ و ‌هم‌ اینانند خردمندان‌

أَفَمَنْ حَقَّ عَلَیْهِ کَلِمَةُ الْعَذَابِ أَفَأَنتَ تُنقِذُ مَن فِی النَّارِ

19 - ‌پس‌ آیا کسی‌ ‌که‌ حکم‌ عذاب‌ ‌بر‌ ‌او‌ قطعی‌ ‌شده‌ [رهایی‌ خواهد یافت‌!] آیا تو کسی‌ ‌را‌ ‌که‌ ‌در‌ آتش‌ ‌است‌ رها توانی‌ کرد!

لَکِنِ الَّذِینَ اتَّقَوْا رَبَّهُمْ لَهُمْ غُرَفٌ مِّن فَوْقِهَا غُرَفٌ مَّبْنِیَّةٌ تَجْرِی مِن تَحْتِهَا الْأَنْهَارُ وَعْدَ اللَّهِ لَا یُخْلِفُ اللَّهُ الْمِیعَادَ

20 - لیکن‌ کسانی‌ ‌که‌ ‌از‌ پروردگارشان‌ پروا داشتند، ‌برای‌ ‌ایشان‌ غرفه‌هایی‌ ‌است‌ ‌که‌ بالای‌ ‌آنها‌ غرفه‌هایی‌ [دیگر] بنا ‌شده‌ ‌که‌ نهرها ‌از‌ زیر ‌آن‌ روان‌ ‌است‌ وعده‌ی‌ خداست‌ [و] ‌خدا‌ خلف‌ وعده‌ نمی‌کند

أَلَمْ تَرَ أَنَّ اللَّهَ أَنزَلَ مِنَ السَّمَاءِ مَاءً فَسَلَکَهُ یَنَابِیعَ فِی الْأَرْضِ ثُمَّ یُخْرِجُ بِهِ زَرْعًا مُّخْتَلِفًا أَلْوَانُهُ ثُمَّ یَهِیجُ فَتَرَاهُ مُصْفَرًّا ثُمَّ یَجْعَلُهُ حُطَامًا إِنَّ فِی ذَلِکَ لَذِکْرَى لِأُولِی الْأَلْبَابِ

21 - آیا ندیدی‌ ‌که‌ ‌خدا‌ ‌از‌ آسمان‌، آبی‌ فرستاد، ‌پس‌ ‌آن‌ ‌را‌ ‌به‌ چشمه‌هایی‌ ‌که‌ ‌در‌ زمین‌ ‌است‌ راه‌ داد، آن‌گاه‌ ‌به‌ وسیله ‌آن‌ کشتزاری‌ ‌با‌ رنگ‌های‌ گوناگون‌ بیرون‌ می‌آورد، سپس‌ خشک‌ می‌گردد، آن‌گاه‌ ‌آن‌ ‌را‌ [‌به‌ تدریج‌] زرد و بی‌روح‌ می‌بینی‌، سپس‌ خردش‌ می‌گرداند! قطعا ‌در‌ ‌این‌ [دگرگونی‌ها] ‌برای‌ صاحبان‌ خرد عبرتی‌ ‌است‌ [‌از‌ زوال‌پذیری‌ دنیا]

سوره زمر صفحه : 460

زندگینامه شهیده.

💕🌻شهیده ناهید فاتحی کرجو 

زیارت شهدا 

اَلسَّلامُ عَلَیکُم یَا اَولِیاءَ اللهِ وَ اَحِبّائَهُ ، اَلسَّلامُ عَلَیکُم یَا اَصفِیَآءَ اللهِ وَ اَوِدّآئَهُ ، اَلسَلامُ عَلَیکُم یا اَنصَارَ دینِ اللهِ ، اَلسَلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ رَسُولِ اللهِ

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

هرگاه به هر

امامی سلام دهید

خــــــود آن امام جواب

ســـــــلام تان را میدهـــــد...❣

ولی اگر کسی بگوید:

❣ “السلام علیک یا فاطمه الزهرا”❣

همه‌ی امامان جواب میدهند …

می‌گویند: چه شده است که این 

فرد نام مادرمان را برده است !؟

السلام علیکِ

یا فاطمهُ الزهراء(س)

تا ابد این نکته را انشا کنید

پای این طومار را امضا کنید

هر کجا ماندید در کل امور

رو به سوی حضرت زهرا کنید...

🌹السلام علیک یا فاطمه الزهرا (س)🌹

السَّلامُ عَلَيْكِ يَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ🌹 السَّلامُ عَلَيْكِ يَا بِنْتَ نَبِيِّ اللَّه🌹ِ السَّلامُ عَلَيْكِ يَا بِنْتَ حَبِيبِ اللَّهِ🌹 السَّلامُ عَلَيْكِ يَا بِنْتَ خَلِيلِ اللَّهِ🌹 السَّلامُ عَلَيْكِ يَا بِنْتَ صَفِيِّ اللَّهِ🌹السَّلامُ عَلَيْكِ يَا بِنْتَ أَمِينِ اللَّهِ🌹 السَّلامُ عَلَيْكِ يَا بِنْتَ خَيْرِ خَلْقِ اللَّهِ🌹 السَّلامُ عَلَيْكِ يَا بِنْتَ أَفْضَلِ أَنْبِيَاءِ اللَّهِ وَ رُسُلِهِ وَ مَلائِكَتِه🌹ِ السَّلامُ عَلَيْكِ يَا بِنْتَ خَيْرِ الْبَرِيَّةِ🌹 السَّلامُ عَلَيْكِ يَا سَيِّدَةَ نِسَاءِ الْعَالَمِينَ🌹 مِنَ الْأَوَّلِينَ وَ الْآخِرِينَ السَّلامُ عَلَيْكِ يَا زَوْجَةَ وَلِيِّ اللَّهِ وَ خَيْرِ الْخَلْقِ بَعْدَ رَسُولِ اللَّهِ🌹

خدا ❤نفس دیگه ای بهم هدیه داد

نفس داد تا بازم به یاد شما باشم، 

نفس این هستی; 

سلام

مهربان هستی، 

سلام.

سلام میدهم تا سلامت باش❤ی مولایم.

⛅ألـلَّـهُـمَــ عَـجِّـلْ لِـوَلـیِـکْ ألْـفَـرَج به حَقِ حَضْرَتِ زینب سلام الله علیها ⛅

⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅

⛅ اولین تقـــدیم بہ ســـــاحت قدســـــے قطب عالــم امکان

حضـــرت صاحـــب الـــزمان(عج)

⛅ السَّلامُ علیکَ یا بقیَّةَ الله 

یا اباصالحَ المهدی 

یا خلیفةَالرَّحمن

و یا شریکَ القران 

ایُّها الاِمامَ الاِنسُ و الجّان

سیِّدی و مَولای

ْ الاَمان الاَمان

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

⛅سلام بر سیدالشهدا ابا عبداللہ الحسین 

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ

وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ

عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ اَبَداًما بَقیتُ

وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهار

ُوَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ  

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ

وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْن

وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ

وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

پربرکت میکنیم روزمان رابا سلام بر گلهاے هستے

⛅سلام بر

❤ محمد(ص)

❤ علے(ع).       

❤ فاطمہ(ع) 

❤️حسن(ع)❤حسین(ع) 

پنج گل باغ نبے

سلام بر

❤سجاد(ع)

❤باقر(ع)

❤صادق (ع)

گلهاے خوشبوے بقیع،

سلام بر

❤رضا(ع) 

قلب ایران و ایرانے  

سلام بر

❤کاظم(ع) 

❤ تقے (ع)

خورشیدهاے کاظمین،

سلام بر 

❤نقے (ع) 

❤عسکرے(ع) 

خورشید های سامراء 

و سلام بر 

❤مهدے (عج)❤️

قطب عالم امکان،

❤امام عصر وزمان 

که درود وسلام خدا بر این خاندان نور و رحمت باد.

خدایابہ حق این ۱۴ گل روزمان را پر برکت گردان

⛅ آمین یارب العالمین

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمازمو خوندم صد ذکر بعد نماز صبح هم خوندم گفتم بیام نی نی سایت تاپیک دعام رو ببینم بعد زنگ بزنم حرم امام حسین زیارت عاشورا بخونم و اسم بچه ها رو بگم اولین نفر اسم شما اومد به ذهنم 

صبحتون بخیر 💕

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫
2731

امام صادق(علیه السلام):

وقتى صبح دمید بگو:

💥(الحَمدُللّه فالِقِ الإِصباحِ،سُبحانَ رَبِّ المَساءِ وَالصَّباحِ

💥اللّهُمَّ صَبِّح آل مُحَمَّدٍ بِبَرَکَةٍ وعافِیَةٍ، وسُرورٍ وقُرَّةِ عَینٍ 

💥اللّهُمَّ إنَّکَ تُنَزِّلُ بِاللَّیل وَالنَّهارِ ما تَشاءُ،

فَأَنزِل عَلَیِّ و عَلى أهلِ بَیتی

مِن بَرَکَةالسَّماواتِ وَالأَرْضَ 

ِ رِزقا حَلالاً طَیِّبا واسِعا تُغنینی بِهِ عَن جَمیعِ خَلقِک)

💚💥اَللّٰهُمَ عَجِّلْ لِوَليِّکَ الْفَرَج💥💚

🌸💕 دوستان لطفا برای حاجت دل و شفای بیماران مد نظر دعا کنید و یه صلوات بفرستین 

ممنونم بابت حضور و همراهی 🌸🙏💕

@مشکاتمم @_fatemeh_1d @دل_آویز 

@سارا678 سلامتیش @دلبررر و سلامتی خودش و عزیزانش @fftt کژال و زیبا @زیبای_او 

@flfli 

@درمسیرخدا سلامتی آبجیم و عزیزانش 

@جودی__آبوت و شفای بیمار مد نظر 

@ریحان___ سلامتی مینا و بچه توی شکمش و حاجت مائده و خاطره @77mary

@منوبارون سلامتیش @حصارسکوت و شفای مادرش فاطمه @10haniyeh1375 و سلامتی نی نی ها @اتلمتل @hosnakoochool 

دوستان لطفا برای منتظران سایت دعا کنید و یه صلوات آمین بفرستین 💕💕💕💕💕💕🦋

نمازمو خوندم صد ذکر بعد نماز صبح هم خوندم گفتم بیام نی نی سایت تاپیک دعام رو ببینم بعد زنگ بزنم حرم ...

سلام آبجی جونم صبحت نورانی به لطف خدا خوش آمدی.  الهی بهترین ها برات مقدر بشه یه حق قرآن کریم یک دنیا ممنون فدای مهربونیت 💕💕💕🦋

التماس دعای فراوان دارم🙏🏻

سلام صبحتون نورانی به لطف خدا 

چشم حتما 

☘️بسْمِ اللّهِ الْرَّحمنِ الْرَّحيمْْ🍀

💎 تــقــویم روزانــه 💎

✅امروز: دوشنبه

✅08 آذر 1400

✅23 ربیع الثانی 1443

✅29 نوامبر 2021

➖➖➖➖➖➖➖➖

✅ وقایع روز: -

💠ذکر روز : یا قاضی الحاجات💯 مرتبه

➖➖➖➖➖➖➖➖

حدیث امام جواد علیه السلام:

هر کس به شخصى سخنران علاقمند و متمایل باشد، بنده اوست، پس چنان‌چه سخنور براى خدا و از احکام و معارف خدا سخن بگوید، بنده خداست، و اگر از زبان شیطان و هوا و هوس و مادیات سخن بگوید، بنده شیطان خواهد بود

➖➖➖➖➖➖➖➖

💠 تلاوت روزانه قرآن کریم : سوره کهف (57-58)

وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّنْ ذُکِّرَ بِآیَاتِ رَبِّهِ فَأَعْرَضَ عَنْهَا وَنَسِیَ مَا قَدَّمَتْ یَدَاهُ إِنَّا جَعَلْنَا عَلَى قُلُوبِهِمْ أَکِنَّةً أَنْ یَفْقَهُوهُ وَفِی آذَانِهِمْ وَقْرًا وَإِنْ تَدْعُهُمْ إِلَى الْهُدَى فَلَنْ یَهْتَدُوا إِذًا أَبَدًا ﴿٥٧﴾ وَرَبُّکَ الْغَفُورُ ذُو الرَّحْمَةِ لَوْ یُؤَاخِذُهُمْ بِمَا کَسَبُوا لَعَجَّلَ لَهُمُ الْعَذَابَ بَلْ لَهُمْ مَوْعِدٌ لَنْ یَجِدُوا مِنْ دُونِهِ مَوْئِلا ﴿٥٨﴾

و کیست ستمکارتر از آن کسی که متذکر آیات خدایش ساختند و بدان‌ها پندش دادند و باز از آن‌ها اعراض کرد و از اعمال زشتی که کرده بود به کلی فراموش کرد و ما (پس از اتمام حجت) بر دل‌هایشان پرده‏ها (ی جهل و قساوت) انداختیم تا دیگر آیات ما را فهم نکنند، و گوش آن‌ها را (از شنیدن سخن حق) سنگین ساختیم و اگر به هدایتشان بخوانی دیگر ابداً هدایت نخواهند یافت. (57)و خدای تو بسیار آمرزنده و بی‏نهایت دارای کرم و رحمت است، اگر خواهد تا خلق را به کردارشان مؤاخذه کند همانا در عذابشان تعجیل و تسریع کند و لیکن برای (عذاب) آنان وقت معین (در عالم قیامت) مقرر است که از آن هرگز پناه و گریزگاهی نخواهند یافت. (58)

➖➖➖➖➖➖➖➖

همه با هم دعای فرج را زمزمه می کنیم:

إِلَهِي عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْكَشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَيْكَ الْمُشْتَكَى وَ عَلَيْكَ الْمُعَوَّلُ فِي الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِي الْأَمْرِ الَّذِينَ فَرَضْتَ عَلَيْنَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِكَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجا عَاجِلا قَرِيبا كَلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ يَا مُحَمَّدُ يَا عَلِيُّ يَا عَلِيُّ يَا مُحَمَّدُ اكْفِيَانِي فَإِنَّكُمَا كَافِيَانِ وَ انْصُرَانِي فَإِنَّكُمَا نَاصِرَانِ يَا مَوْلانَا يَا صَاحِبَ الزَّمَانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِكْنِي أَدْرِكْنِي أَدْرِكْنِي السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِينَ

➖➖➖➖➖➖➖➖

✅ برای دریافت تقویم روزانه وارد گروه موسسه منجی عج شوید

https://chat.whatsapp.com/E0ablu9OfCe42vbfVD5CkE

➖➖➖➖➖➖➖➖

2738

💖زیارت دوشنبه 

💕زیارت امام حسن علیه السلام 

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا ابْنَ رَسُولِ رَبِّ الْعَالَمِينَ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا ابْنَ أَمِيرِالْمُؤْمِنِينَ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا ابْنَ فاطِمَةَ الزَّهْرَاءِ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا حَبِيبَ اللّٰهِ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا صِفْوَةَ اللّٰهِ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَمِينَ اللّٰهِ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا حُجَّةَ اللّٰهِ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا نُورَ اللّٰهِ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا صِرَاطَ اللّٰهِ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا بَيَانَ حُكْمِ اللّٰهِ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا نَاصِرَ دِينِ اللّٰهِ، السَّلامُ عَلَيْكَ أَيُّهَا السَّيِّدُ الزَّكِىُّ؛

سلام بر تو ای فرزند فرستاده پروردگار جهانیان، سلام بر تو ای فرزند امیرمؤمنان، سلام بر تو ای فرزند فاطمه زهرا، سلام بر تو ای محبوب خدا، سلام بر تو ای برگزیده‌ی خدا، سلام بر تو ای امین خدا، سلام بر تو ای حجت خدا، سلام بر تو ای نور خدا، سلام بر تو ای راه خدا، سلام بر تو ای بیان حکم خدا، سلام بر تو ای یار دین خدا، سلام بر تو ای سرور پاک‌نهاد؛

السَّلامُ عَلَيْكَ أَيُّهَا الْبَرُّ الْوَفِىُّ، السَّلامُ عَلَيْكَ أَيُّهَا الْقَائِمُ الْأَمِينُ، السَّلامُ عَلَيْكَ أَيُّهَا الْعَالِمُ بِالتَّأْوِيلِ، السَّلامُ عَلَيْكَ أَيُّهَا الْهَادِى الْمَهْدِىُّ، السَّلامُ عَلَيْكَ أَيُّهَا الطَّاهِرُ الزَّكِىُّ، السَّلامُ عَلَيْكَ أَيُّهَا التَّقِىُّ النَّقِىُّ، السَّلامُ عَلَيْكَ أَيُّهَا الْحَقُّ الْحَقِيقُ، السَّلامُ عَلَيْكَ أَيُّهَا الشَّهِيدُ الصِّدِّيقُ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَبَا مُحَمَّدٍ الْحَسَنَ بْنَ عَلِيٍّ وَرَحْمَةُ اللّٰهِ وَبَرَكاتُهُ.

سلام بر تو ای نیکوکردار وفادار، سلام بر تو ای قیام‌کننده‌ی امین، سلام بر تو ای آگاه به تأویل، سلام بر تو ای راهنمای راه‌یافته، سلام بر تو ای پاک و پاکیزه، سلام بر تو ای پرهیزگار پاک‌دامن، سلام بر تو ای حقیقت راستین و آشکار، سلام بر تو ای شهید راست‌کردار، سلام بر تو ای ابا محمّد حسن بن علی و رحمت و برکات خدا بر تو باد

💕زیارت امام حسین علیه السلام 

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا ابْنَ رَسُولِ اللّٰهِ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا ابْنَ أَمِيرِالْمُؤْمِنِينَ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا ابْنَ سَيِّدَةِ نِساءِ الْعالَمِينَ، أَشْهَدُ أَنَّكَ أَقَمْتَ الصَّلاَةَ، وَآتَيْتَ الزَّكَاةَ، وَأَمَرْتَ بِالْمَعْرُوفِ، وَنَهَيْتَ عَنِ الْمُنْكَرِ، وَعَبَدْتَ اللّٰهَ مُخْلِصاً، وَجَاهَدْتَ فِى اللّٰهِ حَقَّ جِهادِهِ حَتَّىٰ أَتَاكَ الْيَقِينُ، فَعَلَيْكَ السَّلامُ مِنِّى مَا بَقِيتُ وَبَقِىَ اللَّيْلُ وَالنَّهَارُ، وَعَلَىٰ آلِ بَيْتِكَ الطَّيِّبِينَ الطَّاهِرِينَ؛

سلام بر تو ای فرزند رسول خدا، سلام بر تو ای فرزند امیرمؤمنان، سلام بر تو ای فرزند سرور زنان جهانیان، گواهی می‌دهم که تو نماز را بپا داشتی و زکات را پرداختی و امر به معروف و نهی از منکر نمودی و خدا را خالصانه عبادت کردی و در راه خدا به نحو شایسته به جهاد برخاستی تا آن‌که مرگ به سویت آمد، بنابراین از من بر تو سلام تا هستم و تا شب و روز باقی است و سلام بر خاندان پاک و پاکیزه‌ات؛

أَنَا يَا مَوْلَاىَ مَوْلىً لَكَ وَ لِآلِ بَيْتِكَ، سِلْمٌ لِمَنْ سَالَمَكُمْ، وَحَرْبٌ لِمَنْ حَارَبَكُمْ، مُؤْمِنٌ بِسِرِّكُمْ وَجَهْرِكُمْ، وَظَاهِرِكُمْ وَبَاطِنِكُمْ، لَعَنَ اللّٰهُ أَعْداءَكُمْ مِنَ الْأَوَّلِينَ وَالْآخِرِينَ، وَأَنَا أَبْرَأُ إِلَى اللّٰهِ تَعالىٰ مِنْهُمْ، يَا مَوْلَاىَ يَا أَبا مُحَمَّدٍ، يَا مَوْلَاىَ يَا أَبا عَبْدِاللّٰهِ، هٰذا يَوْمُ الإِثْنَيْنِ وَهُوَ يَوْمُكُما وَبِاسْمِكُما وَأَنَا فِيهِ ضَيْفُكُما، فَأَضِيفانِى وَأَحْسِنا ضِيَافَتِى، فَنِعْمَ مَنِ اسْتُضِيفَ بِهِ أَنْتُمَا، وَأَنَا فِيهِ مِنْ جِوارِكُما فَأَجِيرانِى، فَإِنَّكُمَا مَأمُورانِ بِالضِّيافَةِ وَالْإِجارَةِ، فَصَلَّى اللّٰهُ عَلَيْكُمَا وَآلِكُمَا الطَّيِّبِينَ

💖دعای دوشنبه 

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ، الْحَمْدُ لِلّٰهِ الَّذِى لَمْ يُشْهِدْ أَحَداً حِينَ فَطَرَ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضَ، وَلَا اتَّخَذَ مُعِيناً حِينَ بَرَأَ النَّسَمَات ، لَمْ يُشَارَكْ فِى الْإِلٰهِيَّةِ، وَلَمْ يُظاهَرْ فِى الْوَحْدَانِيَّةِ، كَلَّتِ الأَلْسُنُ عَنْ غَايَةِ صِفَتِهِ، وَالْعُقُولُ عَنْ كُنْهِ مَعْرِفَتِهِ، وَتَوَاضَعَتِ الْجَبابِرَةُ لِهَيْبَتِهِ، وَعَنَتِ الْوُجُوهُ لِخَشْيَتِهِ، وَانْقَادَ كُلُّ عَظِيمٍ لِعَظَمَتِهِ، فَلَكَ الْحَمْدُ مُتَواتِراً مُتَّسِقاً، وَمُتَوالِياً مُسْتَوْسِقاً وَصَلَوَاتُهُ عَلَىٰ رَسُو لِهِ أَبَداً، وَسَلامُهُ دَائِماً سَرْمَداً،

به نام خدا که رحمتش بسیار و مهربانی‌اش همیشگی است، ستایش خدا را که هنگام آفرینش آسمان‌ها و زمین احدی را گواه نگرفت و به گاه ایجاد جانداران یاوری انتخاب نکرد، در معبود بودن انبازی ندارد و در یکتایی‌اش نیاز به پشتیبانی ندارد، زبان‌ها از بیان نهایت وصفش درمانده و خردها از ژرفای شناختش وامانده و گردنکشان در برابر عظمتش فروتن و چهره‌ها از بیم او در تنگنا افتاده و هر بزرگی در برابر بزرگی‌اش تسلیم گشته است. ستایش پیاپی و پیوسته و دنباله‌دار و پایدار فقط ویژه توست و رحمت همیشگی و درود جاودان و بی‌پایان او بر رسولش باد.

اللّٰهُمَّ اجْعَلْ أَوَّلَ يَوْمِى هٰذَا صَلاحاً، وَأَوْسَطَهُ فَلاحاً، وَآخِرَهُ نَجَاحاً؛ وَأَعُوذُ بِكَ مِنْ يَوْمٍ أَوَّلُهُ فَزَعٌ، وَأَوْسَطُهُ جَزَعٌ، وَآخِرُهُ وَجَعٌ . اللّٰهُمَّ إِنِّى أَسْتَغْفِرُكَ لِكُلِّ نَذْرٍ نَذَرْتُهُ، وَكُلِّ وَعْدٍ وَعَدْتُهُ، وَكُلِّ عَهْدِ عَاهَدْتُهُ ثُمَّ لَمْ أَفِ بِهِ،

خدایا! ابتدای امروزم را خیر و صلاح و میانه امروزم را رستگاری و پایانش را کامیابی قرار ده؛ و به تو پناه می‌آورم از روزی که آغازش شیون و میانش بی‌تابی و پایانش دردمندی است، خدایا! از تو آمرزش می‌خواهم برای هر نذری که کردم و هر وعده‌ای که دادم و هر پیمانی که بستم سپس به آن وفا نکردم

وَأَسْأَلُكَ فِى مَظَالِمِ عِبَادِكَ عِنْدِى، فَأَيُّما عَبْدٍ مِنْ عَبِيدِكَ أَوْ أَمَةٍ مِنْ إِمَائِكَ، كَانَتْ لَهُ قِبَلِى مَظْلِمَةٌ ظَلَمْتُهَا إِيَّاهُ، فِى نَفْسِهِ، أَوْ فِى عِرْضِهِ، أَوْ فِى مَالِهِ، أَوْ فِى أَهْلِهِ وَ وَلَدِهِ، أَوْ غِيبَةٌ اغْتَبْتُهُ بِهَا، أَوْ تَحَامُلٌ عَلَيْهِ بِمَيْلٍ أَوْ هَوَىً، أَوْ أَنَفَةٍ أَوْ حَمِيَّةٍ أَوْ رِيَاءٍ أَوْ عَصَبِيَّةٍ، غَائِباً كَانَ أَوْ شَاهِداً، وَ حَيّاً كَانَ أَوْ مَيِّتاً، فَقَصُرَتْ يَدِى، وَضَاقَ وُسْعِى عَنْ رَدِّهَا إِلَيْهِ وَالتَّحَلُّلِ مِنْهُ؛ فَأَسْأَلُكَ يَا مَنْ يَمْلِكُ الْحَاجَاتِ، وَهِىَ مُسْتَجِيبَةٌ لِمَشِيَّتِهِ، وَمُسْرِعَةٌ إِلَىٰ إِرادَتِهِ، أَنْ تُصَلِّىَ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ، وَأَنْ تُرْضِيَهُ عَنِّى بِمَا شِئْتَ، وَتَهَبَ لِى مِنْ عِنْدِكَ رَحْمَةً، إِنَّهُ لَاتَنْقُصُكَ الْمَغْفِرَةُ، وَلَا تَضُرُّكَ الْمَوْهِبَةُ، يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ،

اللّٰهُمَّ أَوْلِنِى فِى كُلِّ يَوْمِ اثْنَيْنِ نِعْمَتَيْنِ مِنْكَ ثِنْتَيْنِ، سَعادَةً فِى أَوَّ لِهِ بِطَاعَتِكَ، وَنِعْمَةً فِى آخِرِهِ بِمَغْفِرَتِكَ، يَا مَنْ هُوَ الْإِلٰهُ، وَلَا يَغْفِرُ الذُّنُوبَ سِوَاهُ.

سلام آبجی جون صبحت بخیر..میشه واسه رسیدن ب حاجتم ۵ تا صلوات مهمونم کنین؟؟

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚

السَّلامُ علیکَ یا ابا عبدِلله الحُسَین سلام دوستان صبحتون نورانی به لطف خدا امیدوارم که حالتون خوب باشه لطفا برای حاجت دل و شفای بیماران مد نظر دعا کنید و یه صلوات آمین یک دنیا ممنون منم خدا قبول کنه برای حاجت دلتون صلوات فرستادم هدیه به 💕🌸شهیده ناهید فاتحی کرجو

@khoday_mer3p       

@orkide121          

@مائده6525221        

@مامان،مهدیار         

@درمسیرخدا         

نمازمو خوندم صد ذکر بعد نماز صبح هم خوندم گفتم بیام نی نی سایت تاپیک دعام رو ببینم بعد زنگ بزنم حرم ...

قبول باشه عزیزم چه حسه خوبی داشت دیدنه عکست خواهش میکنم سرنماز۶ات یادمنه حقیرهم باش عزیزم 

السَّلامُ علیکَ یا ابا عبدِلله الحُسَین سلام دوستان صبحتون نورانی به لطف خدا امیدوارم که حالتون خوب باشه لطفا برای حاجت دل و شفای بیماران مد نظر دعا کنید و یه صلوات آمین یک دنیا ممنون منم خدا قبول کنه برای حاجت دلتون صلوات فرستادم هدیه به 💕🌸شهیده ناهید فاتحی کرجو

@ماhلیلی      

@malake_yazdahom                                      

@سامیه_هستم                        

@اووکادوشونم                                            

@رونیا83                                    

@دختر_مهربون_باادب            

2706