2737
2734
عنوان

قیمت پرشیا مدل ۸۴میگه ۱۱۱

176 بازدید | 15 پست

به نظرتون گرون میگه؟موتوریشو امروز میریم ببینیم سه لکه رنگ داره

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پژو پارس میگی؟؟؟؟ من فک زانتیا بود  اوه اوه داره میکنه تو پاچتتتتتتت

واقعا؟مثلا چنده قیمتش؟

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2728

نه قیمتش تقریبا همینه. اما حالا چرا پارس مدل پایین؟! اون دیگه عمر خودشو کرده

دختر عزیزم😍ناخواسته وارد زندگیمون شدی😘ولی الان تموم دنیای منی.. خداروشکر که دارمت و کار احمقانه ای نکردم😍😍😍
2738
چندتا کار کرده؟ 

نمیدونم عزیزم

نه قیمتش تقریبا همینه. اما حالا چرا پارس مدل پایین؟! اون دیگه عمر خودشو کرده

مدل بالا پولمون نمیرسه پس چی بگیرم؟

یکم بالا میگه . مگه دست اول و خیلی تمیز باشه

نمیدونم والا

وااا چه خبره نخریااا

پس چی بخرم عزیزم؟

[QUOTE=217074456]واقعا؟مثلا چنده قیمتش؟[/QUOTE

حدود قیمتش در بازار امروز همینه فقط از لحاظ فنی(موتور و گیریکس وجلو بندی )حتما نشون بدید که خرج اضافه بعدا ندید

اسمم محمد  ۳۸ سالمه-شرکت ساختمان سازی دارم در بازار بورس و طلا هم هستم
مدل بالا پولمون نمیرسه پس چی بگیرم؟

رانا، تیبا. ساینا.. با این پول میتونین تیبا و ساینا مدل بالا بگیرین

دختر عزیزم😍ناخواسته وارد زندگیمون شدی😘ولی الان تموم دنیای منی.. خداروشکر که دارمت و کار احمقانه ای نکردم😍😍😍
2706