2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیگه گذشت زمان این چیزا

هر کسی دور زندگی خودشه 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
امیدوارم تا قیامت ریپلی نخورم ولی معمولا همین خانم هست که همسایه ها رو اذیت میکنه

دهنت سرویس😂😂ایشالا منم ی روز تنها و آزاد زندگی کنم ولی ب خدا مزاحمتی برای آقایون همسایه ندارم😂😂

وزن فعلی73کیلو وزن هدف 66کیلو قد 167
2738
دهنت سرویس😂😂ایشالا منم ی روز تنها و آزاد زندگی کنم ولی ب خدا مزاحمتی برای آقایون همسایه ندارم😂😂

همیشه هم اینطور نیست که واقعا مزاحمت داشته باشی نود درصد مواقع اون همسایه فکر میکنه که مزاحمشی  درحالی که تو اصلا نه اونو نه شوهرشو نمیشناسی

ببین ربطی به محله نداره اصلا 

وقتی یه دختر تنها باشی هر کسی به خودش اجازه جسارت میده با اینکه تو هیچ روی خوشی بهشون نشون نمیدی ولی

چه اونی که زن داره چه اونی که مجرده 

حتی سرایدار هم به کارت کار داره 

آنقدر که جامعه دچار فروپاشی اخلاقی شده 

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 
2706