2733
2734

سلام عزیزان 

ممنون میشم برای سلامتی تو راهیم که انشالله به سلامت دنیا بیاد و بزرگ بشه دعا کنید و یک صلوات بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌹🌹🌹

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزممم بسلامتی و دل خوش برام صلوات و حمد خوندم 😍

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
2728
اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌹🌹🌹

خیر ببینید الهی 

حاجت روا باشید 

اللهم صل علی محمد و ال محمد 

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚
اره گلم  حمد هم خوندم. انشالله ک ب سلامتی بباد بغلت

خیر ببینید الهی 

حاجت روا باشید 

عزیزممم بسلامتی و دل خوش برام صلوات و حمد خوندم 😍

خیر ببینید الهی 

حاجت روا باشید 

2738
سلام.عزیزم

خیر ببینید الهی 

حاجت روا باشید 

خیر ببینید الهی  حاجت روا باشید  اللهم صل علی محمد و ال محمد

قربونت😘😘🙏🏻🙏🏻

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
خیر ببینید الهی  حاجت روا باشید  اللهم صل علی محمد و ال محمد

ممنونم.ان شاءالله همگی سالم و سلامت باشید

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد