2733
2739
عنوان

بخاطره این اتفاقا کیو نباید ببخشم؟

201 بازدید | 17 پست

خدارو یا پدر و مادرمو؟

چرا اخه خدا هیچ وقت نخواست کاری برای من بکنه چرا هیچ نشونه ای ازش تو سرتاسرزندگیم نمیبینم؟

دلم خودکشی میخواد فقط وفقط بخاطره بابام و خواهرمه که نکردم تا الان وگرنه هیچ ترسی از خدا ندارم.اون تا الان نبوده بقیشم مطمعنم کاری با من نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا که نباید کاری بکنه باید نگرش و رفتار تو عوض بشه تا اتفاق های خوب وارد زندگیت بشن

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       

صبور باش تو هر شری یه حکمت هس! همه آدما در حال امتان شدن و سختی کشیدنن چون اینجوری آفریده شدن دفه بعد نبینم بگی ع خدا نمی‌ترسم..... باید ع خدا ترسید ع خشم ع عذابش ع اون دنیا بترس   

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
چیشده :(

دلم فقط با مرگ آروم میشه

بچه ی طلاقم با زن بابا بزرگ شدمو کلی عقده تو دلم

شوهرم آدم درست و حسابی ای نیست 

اون زنه به اصطلاح مادر هم همش مزاحممه مثلا دلش میخواد منو ببینه بعد از صد سال از اون طرف بابام و زن بابام گیر دادن تو باهاش در ارتباطی😑

2738
چیکار باید بکنم؟چرا او وقتی به دنیا اومدم بدبخت بودم

دیدت رو مثبت کن به خاطر داشته هات تشکر بکن 

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       

من میخوام کتاب ماتریکس الهی رو بخونم یکی خیلی تعریفش رو میکرد pdf و صوتیش تو تلگرام هست

میخوام جدا شم هیج جایی برای آروم شدن ندارم

صبور باش انقدر انرژی منفی نده به خودت .

اگر مادرت یا شوهرت یا هرکسی تورو میرنجونه فکر کن اون ی چاقو به سمتت پرت کرده ولی تو چاقو رو گرفتی و خودت داری چاقو رو توی بدنت فرو میکنی اگر به حرفاشون اهمیت بدی و خودتو ناراحت کنی 

قوی باش دختر اجازا نده شرایط و اطرافیان حالتو بد کنن

2706