2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم مثل توم به منم میگن و مسخره میکنن ولی برای من مهم نیست چون میدونی دوسش دارم و یه مشاور خوب میشم همین که بتونم به چند نفر کمک کنم برام بسه 

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....
2728

بازار کار داره ولی باید بخونی با لیسانس انتظار کار نداشته باش من خودم لیسانس روان شناسی دارم الان دارم برا ارشدم میخونم 

با اینکه حتی تو زندگیمون ی روز خوبم با هم ندیدیم اما هنوزم باور نکردم ما زنده ایم و از هم بریدیم ....💕🥲
2740
منم همینطور میشه بگی چ کتابایی میخونی؟ روزی چند ساعت میخونی

کتابای منبع دیگ تو گوگل سر کنی هس  روزی ۸ ساعت 

با اینکه حتی تو زندگیمون ی روز خوبم با هم ندیدیم اما هنوزم باور نکردم ما زنده ایم و از هم بریدیم ....💕🥲
چند وقته شروع کردی؟

تازه از اول آذز شروع کردم چون من سال دومه یکم استراحت کردم دیر تر شرو کردم 

تازه از اول آذز شروع کردم چون من سال دومه یکم استراحت کردم دیر تر شرو کردم 

اها پارسال هم کنکور دادی قبول نشدی؟

ناامید شدم من سال اولمع دلم میخواد قبول شم

ولی روش تحقیقو کودکان استثنائی برام خیلی سخته خوندنش

اها پارسال هم کنکور دادی قبول نشدی؟ ناامید شدم من سال اولمع دلم میخواد قبول شم ولی روش تحقیقو کودک ...

قبول شدم اما من موقع انتخاب رشته هنوز ازدواج نکرده بودم بعدش ک کردم دیگ جایی ک قبول شدم نمیشه برم و کلا منصرف شدم وگرنه رتبم سه رقمی شد دیگ وایسادم سال بعد. روش تحقیق ک آسونه استثنائی یکم سخت هس اونم ازاین کتابای نکته بگیر مثل روان آموز و پوران پژوهش کمک میکنن بهت برا خوندن 

2706