2733
2734

من اگر بخوام به صورت خودآموز تا ۸ ماهه دیگه تقریبا، مکالمه زبانم رو قوی کنم باید چه کتابایی بخونم؟ یه مصاحبه دارم .. احتمالا بخوام واسه بورسیه اقدام کنم ولی خب مصاحبه انگلیسی دارم... میشه لطفا بگید چطوری زبان بخونم؟ چون ۱۲ امم نمیتونم برم کلاس 

Army_forever💜

زمانش خب بستگی به سطح شما. چقدر مکالمه کارکردن؟ 

بعد اینکه مصاحبه کاری فرق میکنه با مکالمات معمولی. اما خب شنیدم بورسیه مدرک خاص خودش رو میخواد که باید بپرسین. 

زمانش خب بستگی به سطح شما. چقدر مکالمه کارکردن؟  بعد اینکه مصاحبه کاری فرق میکنه با مکالمات مع ...

نه یه دوره ۶ ماهه باید برم ترکیه... اونجا یه دوره بگذرونم بعد میتونم بورسیه بگیرم...چطوری بخونم؟

Army_forever💜
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خوندنش پای شماست، ولی برای مصاحبه کاری من ویدئوهایی که توی یوتبوب دیدم، یکی ویدئو میسا بود و یکی پریا اخواص. منظورم بصورت خاص این ویدیو هاست. بعد ممکنه بخوان که یه خودکار رو بهشون بفروشی. اونو یا بگیر. ممکنه تو مصاحبه ازت بپرسن. یه آقاهه هست که اونم خوب مصاحبه کاری رو شبیه سازی کرده و کامل انواع حالت هاشو میگه. 

برای بورسیه من مطمئین هستم یه مدرک خاص میخواد که الان یادم نیست، بپرس. 

زمانت کمه، ولی 90 تای نصرت، انگلیسی در 30 روز و یه دوره دیگه که اونم کتابش آموزش تصویری بود. ولی بهترینش توی زمان کم کلاس رفتن بصورتmp3 و فقط صحبت کردنه. 

2728

با توجه به زمانت که کم هم نیست، به نظرم اول باید چشمتو روی گرامر ببندی، فقط یا بگیر و حفظ کن برو جلو با 90 تا نصرت ولی باید پارتنر داشته باشی. سایت های فارسی هست ولی مدل انگلیسیش اسپیکینگ 24 هست که نیاز به اسکایپ داره. باهاش سر موصوعاتی که یادگرفتی حرف بزن. پارتنر خیلی مهمه حتی شده هزینه کن براش، حالا چه کلاسش و یا چه خودآموز. خیلی خیلی مهمه اینقد که بهت بگم نداشته باشی انگیزه هات به باد میره. 

فرض که نصرت بیای جلو، هدفش فقط خوب شدن مکالمه است، هیچی گرامر بهت نمیگه، تا جایی که ذهنت به یه جایی می سه که میگه فلان جمله رو باید بگی ولی نوار یه چیز دیگه میگه. مهم نیست ردشو برو جلو ولی خوب یا بگیر. بعد‌ش نیازه گرامر و اصطلاحات یا بگیری. برای اصطلاحات برو کانال یوتیوب ایزی پیزی که جزوشو پی دی اف میفروشه و ویدشو هم هست. برای گرامر تروتمیز برو سراغ پریا اخواص که البته کانال میسا هم هست. جفتشون عالی اند. 

یه کتاب تصویری زبان هست به اسم opdبخرش، خیلی کمکت میکنه. کتاب دیگه ای که بعد از این بهت کمک می‌کند مکالمات 2 به 2 و انگلیسی در 30 روز هست. 

من اینارو میدونستم و بازم تاکید می‌کنم باید پارتنر داشته باشی. موفق باشی. اینارو که گفتم خودم دارم میرم جلو و درس 70 نصرت هستم. از اینکه مکالمات و جملاتش ملکه ذهنم شدن لذت میبرم ولی خب بعضیا دوستش ندارن. گوش کن ببین خوشت میاد یا نه. 

2740